درباره دکتر سوشا

سوشا یعنی جنات بخش و رهایی بخش - دکتر سوشا

دکتر سوشا را بهتر بشناسیم

سایت پزشکی و سلامت دکتر سوشا در هجدهم فروردین 1394 (روز جهانی بهداشت) با هدف رفع نیاز کاربران در زمینه سلامت و پزشکی در دنیای مجازی تاسیس شد که فعالیت حرفه ای خود را در سال 1397 آغاز کرده است. مرجع تخصصی سلامت دکتر سوشا با گردآوری مجموعه‌ای از اطلاعات در زمینه‌های مختلف حوزه سلامت و پزشکی سعی دارد با همراهی بیماران، همراهان بیمار، پزشکان محترم و کلیه فعالان شبکه بهداشت و سلامت کشور، اجتماعی را فراهم آورد تا از طریق اشتراک‌گذاری تجربیات و داستان‌های خود در طول پروسه تشخیص، درمان و بهبودی از یکدیگر کمک گرفته و هزینه اشتباهات جبران‌ناپذیر را تا حد ممکن کاهش دهیم.

سلامتی شما بی شک بر تمام جنبه‌های زندگیتان تاثیر می‌گذارد. وب سایت دکتر سوشا این موضوع را می‌داند و به همین دلیل خود را متعهد کرده است که به عنوان قابل اعتمادترین منبع برای تامین نیاز شما به مطالب تخصصی و کاربردی در حوزه سلامت عمل کند.

زندگی بهتر را از اینجا شروع کنیم:

آرامش ذهن و سلامتی جسم زمانی اتفاق می‌افتد که به هم نوعانمان کمک کنیم. بنابراین هرگاه به کمک نیاز داشتید، ما اینجا هستیم.

ما به این شعار معتقدیم ” بیماری رفتنی است اگر با هم بمانیم 

ما در شبکه اجتماعی دکتر سوشا فضایی فراهم کرده‌ایم تا با اهدای تجربیات خود به دیگران، آنان را در مسیر غلبه بر بیماری ها و دیگر مشکلات یاری کنیم.

 

لطفاً برای گرفتن تعرفه تبلیغات و شرایط تبلیغات در سایت به شماره ذکر شده در واتس آپ پیام دهید : 09338492713