مشاوره پزشکی رایگان با کارشناسان سایت دکتر سوشا

کاربر گرامی دکتر سوشا تنها نام وب سایت است و پزشکی با نام دکتر سوشا وجود خارجی ندارد و کارشناسان وب سایت ، پاسخگوی سوالات شما هستند.

شما می‌توانید در قسمت نظرات و پرسش و پاسخ پزشکی وب سایت (پایین صفحه)، پرسش خود را مطرح کنید و جزئیات مربوطه را که می‌تواند در درمان شما موثر باشد، را بنویسید و روی دکمه ثبت پرسش کلیک کنید. پرسش شما پس از بررسی توسط ادمین وب سایت تایید می‌گردد و بر روی سایت نمایش داده می‌شود. سپس کارشناسان سایت دکتر سوشا تمام درخواست‌های مشاوره شما را دریافت می‌کند و با استفاده از تجربه خود، به بررسی و پاسخ تمام سوالات شما می‌پردازد و پاسخ شما در همان قسمت ارسال می‌گردد.

هر توصیه یا پاسخ داده شده نباید به عنوان درمان قطعی در نظر گرفته شود و برای درمان باید به پزشک متخصص مراجعه نمایید.

0
مشاهده کامل متن

اطلاعات تکمیلی پزشک

کلیک کنید

بیوگرافی دکتر کارشناسان دکتر سوشا

دکتر کارشناسان دکتر سوشا یک متخصص / فوق تخصص پزشک عمومی در استان تهران ،شهرستان تهران و منطقه هستند. کاربر گرامی در حال حاضر اطلاعات کاملی در پروفایل دکتر کارشناسان دکتر سوشا در وب سایت سلامت دکتر سوشا موجود نیست.
** نکته مهم: کاربر گرامی اگر نتوانستید اطلاعات کاملی را مشاهده کنید به این علت است که اکثریت پزشکان دارای آدرس ثابت مطب نیستند و اطلاعات آن‌ها دائما در حال تغییر است. اگر شما در این خصوص اطلاعاتی دارید، می‌تواند در قسمت دیدگاه‌ها این اطلاعات را به کاربران و ادمین سایت اطلاع دهید.

تخصص دکتر کارشناسان دکتر سوشا چیست؟

مخاطب عزیز، ما در حال حاضر اطلاعات دقیقی از تخصص مورد فعالیت این پزشک نداریم، اما به صورت کلی می‌توانیم بگوییم که این پزشک در یکی از تخصص‌های زیر فعالیت می‌کند.
 • دکتر کارشناسان دکتر سوشا متخصص پزشک عمومی
 • دکتر کارشناسان دکتر سوشا فوق متخصص پزشک عمومی
 • دکتر کارشناسان دکتر سوشا فلوشیپ پزشک عمومی
 • دکتر کارشناسان دکتر سوشا دکترای تخصصی پزشک عمومی
 • دکتر کارشناسان دکتر سوشا جراح پزشک عمومی
 • دکتر کارشناسان دکتر سوشا جراح و متخصص پزشک عمومی
 • ** آیا شما از تخصص این پزشک اطلاعاتی دارید؟ لطفاً در قسمت دیدگاه‌ها سایت به دیگران کمک کنید تا اطلاعات دقیقی در این خصوص کسب کنند.

آدرس مطب دکتر کارشناسان دکتر سوشا

این اطلاعات در صفحه فعلی پزشک موجود است و برای هر مطب در تب مربوط به آن قابل مشاهده است.
** اخطار : مخاطب گرامی؛ به دلیل جابجایی زیاد پزشک امکان اشتباه بودن نقشه گوگل وجود دارد . لطفاً قبل از استفاده از نقشه گوگل جهت مسیریابی حتماً اطلاعات صفحه پزشک را مطالعه و بررسی نمایید و یا با تلفن های پزشک تماس بگیرد تا از محل مطب مطمئن شوید.

تلفن مطب دکتر کارشناسان دکتر سوشا

شماره های تماس مطب ها به ترتیب :

نوبت دهی آنلاین دکتر کارشناسان دکتر سوشا

در حال حاضر سیستم نوبت دهی آنلاین برای این پزشک در سایت پزشکی دکتر سوشا موجودنیست.

کلینیک و بیمارستان محل فعالیت دکتر

تاکنون اطلاعاتی در خصوص کلینیک ها یا بیمارستان های محل فعالیت دکترثبت نشده است.

روزهای حضور دکتر در مطب

این اطلاعات در صفحه فعلی پزشک موجود است و برای هر مطب در جدول مربوط به آن قابل مشاهده است. (به بالای صفحه مراجعه کنید)

هزینه ویزیت دکتر کارشناسان دکتر سوشا

روش تعیین تعرفه ویزیت پزشکان این است که وزارت بهداشت و نظام پزشکی پیشنهاداتشان را به شورای عالی بیمه ارائه می‌دهند و این شورا هم مصوباتی را ارائه می‌کند، سپس با تائید سازمان برنامه و بودجه، دولت تعرفه را تصویب می‌کند؛به همین دلیل سایت پزشکی و سلامت دکتر سوشا نمی‌تواند هزینه ویزیت دکتر کارشناسان دکتر سوشا را مشخص و اعلام کند

هزینه جراحی دکتر کارشناسان دکتر سوشا

هزینه‌های عمل های جراحي شايع در ایران بر اساس تعرفه‌های خدمات پزشكي اعلام شده توسط وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشكي کشور در هرسال مشخص می‌شود . لازم به ذكر است اين قیمت‌ها تقريبي بوده و در صورت تغيير تعرفه و انجام اقدامات ديگر در حين عمل جراحي و مراقبت‌های بعد از آن، با تمایل پزشک مربوطه در پروفایل آن قابل تغيير خواهد كرد.

تحصیلات دانشگاهی دکتر

این اطلاعات را در بخش بیوگرافی پزشک در بالای صفحه، قابل مشاهده است.

نمونه کارهای دکتر

نمونه کار دکتر کارشناسان دکتر سوشا در بخش گالری تصاویر همین صفحه، قابل مشاهده است.

مشاوره پزشکی با دکتر کارشناسان دکتر سوشا

در صورت فعالیت پزشک در بخش پزشکان مشاور وب سایت دکتر سوشا، فرم مشاوره پزشکی این پزشک برای شما قابل رویت می باشد.
نکته: پزشک گرامی شما می‌تواند جهت فعالیت در بخش مشاوره پزشکی سایت دکتر سوشا ، فرم مربوطه را تکمیل و درخواست خود را ثبت کنید. مشاهده درخواست ثبت اطلاعات پزشک

سایت دکتر کارشناسان دکتر سوشا

آدرس وب سایت پزشک

متخصص پزشک عمومی خوب

کاربر گرامی، می‌توانید از قسمت امتیاز کاربران دکتر سوشا به این پزشک" که در بالای صفحه وجود دارد، رأی خود را به این پزشک بدهید. رأی شما تنها نشان دهنده خوب بودن پزشک از دیدگاه شما و کاربران بوده و نمی تواند معیار درستی برای سنج عملکرد یک پزشک باشد.

جوایز و افتخارات دکتر

در صورت وجود این اطلاعات در بخش پروفایل پزشک قابل مشاهده است.

کتاب و مقالات مرتب با این پزشک

در صورت وجود این اطلاعات در بخش پروفایل پزشک قابل مشاهده است

گالری عکس شخصی یا از مطب دکتر

در صورت وجود این اطلاعات در بخش پروفایل پزشک قابل مشاهده است.

سابقه کاری آقای دکتر در رادیو و تلویزیون

تاکنون اطلاعاتی در این خصوص از سوی پزشک یا کاربران گزارش نشده است.

شبکات اجتماعی دکتر

شبکات اجتماعی شامل :

درخواست ویرایش مشخصات صفحه دکتر کارشناسان دکتر سوشا

ویرایش اطلاعات فردی پزشک تنها با تائید خود پزشک و ادمین سایت، آن هم بعد از بررسی و صحت اطلاعات، صورت می‌گیرد.
ا

اطلاعات تکمیلی در خصوص تخصص پزشک

کلیک کنید

اطلاعات تکمیلی در خصوص تخصص پزشک در حال تکمیل است.

اطلاعات تکمیلی در خصوص شماره نظام پزشکی

کلیک کنید

چطور پزشک مورد نظرمان را پیدا کنیم

حتماً برای شما نیز پیش آمده است که در جستجوی پزشک خاصی باشید اما به اطلاعات پزشک دسترسی نداشته باشید. در گذشته با جمع آوری اطلاعات از دوستان و آشنایان و یا تماس با 118 اطلاعات پزشکی که مورد نظرمان بود را پیدا می‌کردیم، اما امروزه با پیشرفت فناوری موتور جستجوی پزشکان ساخته شده که مثل یک پزشک یاب همراه عمل می‌کند و کار بسیار ساده شده است. این یک روش جستجوی پیشرفته پزشکان است که با استفاده از آن می‌توانید به لیست پزشکان ، تخصص آن‌ها و اطلاعاتی مثل آدرس و تلفن آن‌ها دسترسی پیدا کنید. جستجوی پزشکان در موتور جستجوی پزشک به شما این امکان را نیز می‌دهد که از وجود مشاوره پزشکی آنلاین یا حتی مشاوره پزشکی رایگان پزشک مورد نظرتان یا پزشکان دیگر آگاه شوید. موتور جستجوی پزشکان دکتر سوشا نیز یک دکتر یاب است که در آن می‌توانید به جستجوی پزشک مورد نظر خود بپردازید.
پیشنهاد : کاربر عزیز شما می توانید از طریق تلگرام از قابلیت " مشاوره پزشکی تلگرام " سایت دکتر سوشا نیز استفاده کنید

شماره نظام پزشکی چیست

باشگاه نظام پزشکی یا همان سازمان نظام پزشکی سازمانی است که قوانین و ضوابط مربوط به پزشکان را صادر می‌کنند. همه پزشکان برای دریافت شماره نظام پزشکی به این سازمان مراجعه می‌کنند. برای اطلاع استعلام صحت شماره نظام پزشکی ، استعلام شماره نظام پزشکی ، دریافت آدرس نظام پزشکی تهران یا هر شهری، تمدید پروانه مطب نظام پزشکی یا مشاهده نمونه کارت نظام پزشکی به سایت نظام پزشکی مراجعه نمایید.

امکانات موتور جستجوی پزشک سایت دکتر سوشا:

 • جستجوی پزشکان بر اساس تخصص
 • جستجوی پزشکان بر اساس شهر یا منطقه
 • جستجوی پزشکان بر اساس نام
 • جستجوی پیشرفته پزشکان
 • امکان عضویت پزشکان در سایت
 • داشتن صفحه اختصاصی برای پزشک
 • امکان مدیریت صفحه
 • امکان امتیاز دادن به پزشکان

شما هم می توانید در مورد این پزشک پرسش خود را با ما به اشتراک بگذارید

برای ثبت پرسش خود لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شده یا روی دکمه " افزودن پرسش جدید " کلیک کنید. همچنین پرسش شما بعد از ثبت، توسط مدیریت سایت بررسی و بعد از تاییدیه مدیریت سایت، پرسش شما نمایش داده می شود.

سلام جناب دکتر من ۱۹سالمه یکی دو سالی هس سینم درد میکنه و تیر میکشه کلش درد میکنه ولی بیشتر سمت راست تا حالام نرفتم دکتر شما نظرتون چیه

مشاهده کامل

این درد علت های مختلفی میتونه داشته باشه که برای مشخص شدن بهتره حتما به پزطشک مراجعه کنید تا بررسی بشه.از جمله علت هاش میشه به :ریفلاکس معده ،سوء هاضمه،التهابات غضروف قفسه سینه و ... باید توسط پزشک لازم صورت گیرد تا دلیل آن مشخص شود.
آیا این پاسخ برای شما مفید بود؟

با سلام و احترام . وقتتون بخیر. من 4 روز هست که احساس سرماخوردگی متوسط رو به پایین دارم. سرفه دارم ولی نزدیک عصر و شب کمی بیشتر می شود. حالت گلودرد دارم نه جوری که ازار دهنده باشد , نگران هستم که نکنه کرونا گرفته باشم: در این 4 روز : عصاره سیر و عسل , ویتامین c بعلاوه 10 m روی , روتارین گاهی , آلتادین و کندی کلد خوردم ( تقسیم بندی زمانی) و غرغره آب نمک کردم.. و گاهی از قلم ویکس استنشاقی استفاده کردم. بهم کمک کنید و راهنماییم کنید. با سپاس. توضیح : من 30 سال پیش عمل ریه داشتم

مشاهده کامل

با سلام با توجه به اینکه علائمی که دارید با کرونا مشترک هست البته که با یک سرماخوردگی ساده فصلی هم همینطور.ولی در صورت شدید تر شدن علائم یا بروز تب و تنگی نفس توصیه میکنیم به پزشک مراجعه کنید تا تست ازتون گرفته بشه و تحت نظر پزشک باشید که در صورت تشدید علائم سریعا بتونید اقدامات درمانی رو انجام بدید.
آیا این پاسخ برای شما مفید بود؟

با سلام به تمامی پزشکان وخسته نباشید به شما.
من دو تا سوال دارم!
سوال اولم در مورد کرونا:
دخترمن پنج سالشه دیابت داره چهار روز پیش تب و لرز شدید داشت بردیمش بیمارستان یک شب بستریش کردن تا صبح براش سرم وصل کردن پزشکا می‌تونه علاعم کرونا باشه.
دیروزم تا امروز هیچی نخورده هرچی خورد دیروز آورد بالا امروزم هیچی نخورده چیکار کنیم.
سؤال دومم در مورد بیماریشه:
وقتی بیماری دیابت گرفت دست و پاش بی حس شده بود امشبم همین الان که ساعت ۲۱:۳۶دقیقه است که انگشت های دست و پاش بی حس شده دلیلش چیه می‌تونه مال بیماریش باشه.
اگه متن و یک بار یگر بخوانید تا جواب هردو سوالم و دقیق تر بدید ممنونم.

مشاهده کامل

با سلام وقتی بیمارستان بوده دخترتون چطور بدون بهبود علائم ترخیص شدند؟ تستی ازش گرفته نشد؟ فقط با یک سرم ترخیص شدن ایشون؟حتما مجددا به بیمارستان مراجعه کنید.با شرح حال آن هم به صورت مکاتبه، تشخیص فاقد ارزش و اعتبار میباشد و با توجه به پایین بودن سن دخترتون و ابتلا به دیابت لطفا سریع تر به مراکز درمانی مراجعه شود
آیا این پاسخ برای شما مفید بود؟

سلام اقای دکتر وقت بخیر و ضمن خسته نباشید ی سوالی داشتم من ی چند مدته حدودا 4 روزه یک روز در میان نفسم بالا نمیاد حس میکنم ریه هام خستن ولی با سیگار و دود کاری ندارم به مدت 5 دقیقه به نظرتون از چی میتونه باشه ؟،راه درمانش چیه ؟؟

مشاهده کامل

دکتر سوشا سایت تخصصی پزشکی و سلامت هست نه شخص حقیقی. به پزشک عمومی لطفا مراجعه کنید تا علائم رو بررسی کنند و در صورت نیاز آزمایش های تکمیلی براتون انجام بشه.بدون بررسی دقیق علت مشخص نخواهد شد.
آیا این پاسخ برای شما مفید بود؟

سلام خسته نباشید دخترم ۱۴ سالشه داخل بینیش یه برآمده شکل درآمده و خیلی اذیتش میکنه و گرفتس و آلرژی داره خواستم بپرسم باید چه کاری انجام بدیم؟

مشاهده کامل

سلام ببخشید من ۳ روز پیش صبح تا ظهر بیرون بودم صبحانه نهارم نخوردم اومدم خونه یه مقدار غذا خوردم خوابیدم عصری پشت لب تاب نشسته بودم روی زمین سرم تیر کشیدو چشام یه لحظه تار شدو قلبم تند تند تپید بعدش سرم سبک بودو منگ بودم حالت سرگیجه داشتم ، فردا به بعد خوب بودم فقط تو حالت نشسته سرم یه جوری میشه سنگین انگاری ولی راه میرم دراز میکشم خوبم میشه راهنمایی کنید ممنون

مشاهده کامل

آیا در چند روز اخیر از ناحیه گردن دچار کوفتگی عضلات سر و گردن شده اید؟ و یا در اثر ترمز شدید ماشین یا ضربه ناحیه سر و گردن دچار کشیدگی شده ؟ یکی از دلایل سنگینی سر میتونه آسیب به عضلات ناحیه گردن باشه. به هر حال تا شرح حال دقیق توسط پزشک از شما گرفته نشه تشخیص کار غیر ممکنی است و همه چی در حد حدس و گمان باقی خواهد ماند.در صورت ادامه این مشکل به پزشک مراجعه کنید.
آیا این پاسخ برای شما مفید بود؟

سلام دکتر خسته نباشید
من سه روزه که سر درد دارم جلوی پیشونیم که به شقیقه هامم میزنه با صحبت کردن یا سر صدای زیادی اذیت میشم و دوس دارم فقط دراز بکشم٬ چند روز قبل سر دردم آلرژی داشتم که خوب شدم خداروشکر بعدش من زیاد حمام میرفتم هم بخاطر کارم که از کار برمیگشتم هم چند باری بخاطر گرما٬ بعد اینکه سه روز پیش از حموم اومدم سر درد گرفتم تا امروز
میتونه از سینوسام باشه؟

مشاهده کامل

با سلام ممکنه بخاطر گرمازدگی باشه علت سردرد شما یا خیلی دلایل دیگه علت دقیق رو نمیشه گفت.ولی جای نگرانی نیست مگر اینکه با علائم دیگری همراه بشه سردرد های شما
آیا این پاسخ برای شما مفید بود؟

سلام ببخشین من در پایین قفسه سینم سمت راستش احساس میکنم یچیزی هست نمیدونمم چیه وقتی راه میرم سنگینی شو حس میکنم تویع سمت راستم وقتی هم میخوابم اونورم سنگینه احساسش میکنم. یهو بزرگ میشه بعد کوچیک میشه قبلا اینجوری نبودم

مشاهده کامل

باعرض سلام وخسته نباشید.بنده متاهل هستم .اسفندماه 7روز پریودیم عقب افتادوبجای27در4فروردین اتفاق افتاد .روز17فروردین لکه بینی چندساعته داشتم و2ماه سروقت دوباره پریودشدم .ولی این ماه دوباره بعدازاین دوره لکه بینی دارم.طوری هست که چون متوجه نمیشم واحتیاج به برداشتن نوارهم نیست.تمام میشه.چکاربایدکنم؟

مشاهده کامل

با توجه به نامنظم شدن تاریخ های عادت ماهیانه شما توصیه مون این هست به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید و یک سونوگرافی برای چکاپ انجام بشه،ممکنه کیست تخمدان داشته باشید .به هر حال یه بررسی ضرری نداره
آیا این پاسخ برای شما مفید بود؟

با سلام
من یه لکه تیره روی پوستم بود و خیلی کند رشد میکرد طوری که بعد یک سال متوجش شدم و شروع به درمان کردم با پماد کلوتریمازول موضعی بعد سه هفته اون لکه تیره کم رنگ و تا حدودی ناپدید شد ولی کنارش دوباره یه همچین لکه ای به وجود اومد که اینبار زود تر رشد میکنه میخواستم بدونم با همین کلوتریمازول ادامه بدم درمان رو یا داروی دیگه ای جایگزین کنم در ضمن تیروعیدم یه کم پرکاره که براش متی مازول مصرف میکنم وگرنه مشکل پزشکی دیگه ای ندارم
ممنون میشم راهنماییم کنید

مشاهده کامل

سلام تزریق ژل چقدر هست آلتم کوچیکه هست

مشاهده کامل

سلام و عرض ادب و قبولی طاعات و عبادات
بنده چند وقت هست گاهی اوقات احساس بدی به من دست میدهد که شامل ترس و تپش قلب همراه با فکر بدی که بعد از خلاصی از این حالت که حدود 10 الی 20 ثانیه رخ میدهد فکر بد فراموش می شود که.چه بوده است.
آیا به نظر شما این حملات پانیک است؟البته من حدود 10 سال است دیابت وابسته به انسولین دارم و حدود 43 سال سن دارم و آیا درمان با داروی گیاهی دارد یا خیر؟
خواهشمندم راهنمایی بفرمایید.ممنونم

مشاهده کامل

دقیقا با چند خط نمیشه چنین تشخیصی گذاشت کاربر گرامی،حملات پانیک معمولا ناگهانی و شدید هستند به طوری که فرد رو از حرکت باز میدارند و با علائمی چون تعرق،تنگش نفس،تپش قلب،لرزش و ... همراه هستند. در صورتی که زیاد دچار این حالات هستید و کیفیت زندگیتون رو تحت تاثیر قرار داده توصیه میکنیم برای بررسی به روانشناس و یا روانپزشک مراجعه کنید.
آیا این پاسخ برای شما مفید بود؟

بیمار ۸۵ ساله دارای بیماری فشار خون چربی خون قند که همه کنترل هستند و دارای بیماری لوپوس پوستی که کنترال است وخاموش ودویک فنر در قلب دارند وحدودا یک ماه هر دو پا از مچ پا تا سطح روی پا ورو دارد لطفا راهنمایی کنید متشکرم

مشاهده کامل

کاربر گرامی پرسش تون واضح نیست
آیا این پاسخ برای شما مفید بود؟

سلام .. من یه مرد 35 ساله‌ام..
مدتیه که تو قفسه سینم احساس سنگینی و خفگی می‌کنم..ولی جالب اینجاسب که با خوردن یه لیوان آب برطرف می‌شد..برای همین هیچوقت دنبالش نرفتم که علت رو پیدا کنم .. ولی تو ماه رمضان که نمی‌تونم آب بخورم قفسه سینم تا حد مرگ درد می‌گیره..
نفسم سنگین میشه.. یه چیزی تو سینم درد می‌گیره.. ولی یکی دو لیوان آب خوب میشه.. بیش از یک ساله که این درد با منه.. ولی قبلاً فاصلش زیاد بود.. اخیراً خیلی زود به زود اتفاق میفته..
من سیگاری هستم.. ولی روزهایی که روزه‌ام سیگار نمی‌کشم.. ولی باز هم بعدازظهر تا حد مرگ منو اذیت می‌کنه.

مشاهده کامل

درد قفسه سینه علت های مختلفی میتونه داشته باشه و با توجه به اینکه اشاره دارید وقتی آب مینوشید درد آرام میشه ،احتمالا آنژین قلبی که خطرناک هست نیست.ولی باز هم باید حتما و حتما توسط پزشک متخصص بررسی بشه .درد قفسه سینه ناشی از چندین علت هست مانند رفلاکس اسید معده،تنگی نفس،آسم،درد دیواره قفسه سینه.که باید هریک بررسی بشن که کدام یک موجب این درد شده. توصیه ما این هست که به پزشک مراجعه کنید تا بررسی کنند تصلب شرائین نداشته باشید و علت دقیق درد مشخص بشه.
آیا این پاسخ برای شما مفید بود؟

سلام خسته نباشیدمن هفت روزیکم لوزه دردوگلودردگرفتم وازاون موقع استرس گرفتم ازکروناوهمش احساس تب میکردم یکم گرماتوناحیه پیشونیم وزیرگلوم ودستام ودکترم رفتم دیروز گقت تب نداری گلومم نگاه کردگفت فقط یکم قرمزه وراجب استرس کروناهم باهام صحبت کردوچنتاقرص ویتامین نوشت واسم وازمایش تیرویید وخونم نوشت بنظرشما این گرما دراین ناحیه ها دلیلش چیه تیرویدپرکارنیست یادمای عادیه بدنمه

مشاهده کامل

وقتی در مورد دمای بدن صحبت میکنیم باید از ابزار سنجش دما استفاده کنید تا با دقت بتونید این موضوع رو مورد بررسی قرار بدبد.اگر پزشک گفتند تب ندارید و گلو درد هم ممکنه در اثر آلرژی فصلی باشه یا حتی یک سرماخوردگی ساده باشه.به هر حال پزشک شما بعد از معاینه بالینی خیلی دقیق تر میتونند تشخیص بدن و تشخیصشون کرونا نبوده شکر خدا. تیروئید پر کار علائمش عموما تپش قلب ،عدم تحمل گرما و تعرق،افزایش ضربان قلب و... هست. برای اینکه متوجه باشید تب دارید یا فقط حس داغ شدگی بدن هست از دماسنج استفاده کنید.
آیا این پاسخ برای شما مفید بود؟

باسلام یک سوال داشتم دختر من چن وقت پیش از توالت فرنگی استفاده کرد و حین استفاده محتویات توالت بالا اومد و با واژنش برخورد کرد الان شش روزه که پریودش عقب افتاده میخاستم ببینم از طریق ادرار و یا کلا محتویات کاسه توالت امکان بارداری هست مخصوصا که احساس درد پریود رو داره ولی پریود نشده در صورتی که پریودش توی یکسال اخیر کاملا منظم بوده ایا امکان انتقال اسپرم از طریق محتویات درون کاسه توالت و برخوردش به واژ ن هست یا خیر و اینکه ماه پیش همزمان با دوره ی پریودش عفونت ادراری گرفت و دکتر براش خشک کن و یه سری امپول نوشت ممکنه بخاطر اونا پریود نشده باشه و اینکه دو روز متوالی هم از بیبی چک استفاده کرده و منفی بوده ایا نیازی به ازمایش خون هست یا بارداری از این طریق امکان پذیر نیست کلا ممنون میشم بهم جواب بدید بخواطر این موضوع خیی استرس داره و نه میتونه غذا بخوره نه درس بخونه با اینکه نزدیک به کنکورش هست و قبل از این ماجرا تمام روز رو درس میخوند منم شدیدا مظطرب و نگرانم با تشکر

مشاهده کامل

با سلام به هیچ صورتی بارداری از این طریق نمیتونه اتفاق بیفته .احتمالش صفر هست این موضوع.همینطور استفاده از قرص هایی که بعلت عفونت ادراری نیز تجویز شده نیز تاثیری در عقب انداختن عادت ماهیانه ندارند. اما عواملی مانند استرس حتما در تاخیر ایشون میتونه موثر باشه.اغلب نوجوانان در موقعیت های حساس مانند کنکور و فشار های ناشی از اون دچار این وضعیت میشن و جای نگرانی نیست. البته سایر احتمالات رو هم باید در نظر گرفت.ممکنه ایشون کیست تخمدان داشته باشن ،اگر بیش از ده روز طول کشید این تاخیر بهتره به پزشک زنان مراجعه کنند تا بررسی بشن.ولی به طور کل جای نگرانی نیست.
آیا این پاسخ برای شما مفید بود؟

سلام
من دختری مجرد هستم
دهم فروردین عادت شدم از روز اول قرص ال دی خوردم که برای ماه رمضان عادت نشم.الان لک بینی پیدا کردم.چیکار کنم.قرصهارو مرتب خوردم

مشاهده کامل

باید مصرف قرص ها رو از روز پنجم قاعدگی شروع میکردید.در حال حاضر اگر لکه بینی دارید روزی دو عدد قرص مصرف کنید تا مانع خونریزی شود.
آیا این پاسخ برای شما مفید بود؟

سلام
من حدودا چند ماه (شاید یک سال) هست که حالت سرماخوردگی دارم ولی سرفه و عطسه نمیکنم و آبریزش بینی هم ندارم
در این چند ماه فقط بینیم و گوشم گرفتست…
درواقع نمی‌دونم میشه اسمشو گذاشت گرفتگی بینی یا نه چون میتونم راحت نفس بکشم و مثل سرماخوردگی نیست که مشکلی ایجاد کنه اما بو رو کم حس میکنم…
توی این چند ماه چون زیاد مشکلی برام ایجاد نکرده و بیشتر مواقع اصلا حسش نکردم گفتم بزارم شاید خوب شه که دیدم نه…
حالا میخواستم بدونم مشکل خاصی دارم؟

مشاهده کامل

بله حتما راهی هست ،اما به تنهایی و بدون نظر پزشک این راه به نتیجه گیری درست منتهی نمیشه.به پزشک متخصص گوش و حلق و بینی مراجعه کنید تا بتونن بررسی های لازم رو انجام بدن.
آیا این پاسخ برای شما مفید بود؟
خیر ۱۷ سالمه و جراحی انجام ندادم ولی یه زمانهایی تقریبا این مشکل حل میشه یا بهتر میشه مثلا وقتی جلوی آفتاب یا کلا گرما می ایستم... آزمایش یا راهی هست مطئمن بشم مشکل از کجاست؟
آیا این پاسخ برای شما مفید بود؟
آیا در طی یک سال گذشته جراحی بینی انجام دادین؟ اگر جراحی داشتید که این اتفاق طبیعی هست معمولا تا یکسال ولی اگر خیر دلایل دیگه مطرح هست که با توجه به گرفتگی بینی و گوش احتمالا به علت پولیپ هست. به پزشک گوش و حلق و بینی مراجعه کنید تا بتونن بررسی کنند.
آیا این پاسخ برای شما مفید بود؟

سلام.چن وقتی هست به دنبال یه کرم بدون حساسیت و بدون ضرر برای رفع تیرگی نواحی حساس بدن میگردم‌ و کرم بیو بالانس آلپایای ترکیه رو به تازگی شنیدم و دربارش هم مطالبی خوندم.ولی باز هم میترسم به خاطر بیماری ناشی ازین کرم ها.لطفا راهنماییم کنید ک این کرم چقدر میتواند تاثیر گذار باشد و مضراتش چه میتواند باشد؟و اگر شما خودتان کرم بهتری برای رفع تیرگی نقاط حساس بدن سراغ دارید لطفا بهم معرفی کنید.با تشکر.

مشاهده کامل

کاربر گرامی کرم هایی که مخصوص رفع تیرگی در نواحی کشاله ران و آلت تناسلی هستند دارای استاندارد های لازم برای نواحی حساس هستند و مشکلی ایجاد نخواهند کرد .در مورد برند در حال حاضر با توجه به برند های موجود در بازار داخل باید دید کدام یک از امتیاز بیشتری از جانب کاربران برخوردار هست که متاسفانه سایت خاصی که محصولات رو مقایسه کرده باشه موفق نشدیم پیدا کنیم ولی در سایت های خارجی برند هایی که توسط کاربران از امتیاز بالایی برخوردار هست در بازار داخلی وجود ندارند. کرم بیودرم هم از برند های خوبی هست که هنوز میتونید با مراجعه به داروخانه ها پیدا کنید.
آیا این پاسخ برای شما مفید بود؟

سلام من نزدیک ۸ساله گذشته رو ۶سال قلیون کشیدم و ۳سال سیگار
الان نزدیک به ۱ساله ریه ام درد میکنه(دقیقا بین ۲سینم و بالاتر) مثل اینه که فلفل توشه یا با چاقو زدن به ریه ام . عطسه که میکنم تا یکی دو دقیقه درد میمونه سرفه هم که میونم باز درد میکنه . مثلا شیر میخورم ریم درد میگیره . یه مدت هروز سردرد داشتم . تنگی نفس ندارم به اون صورت ولی خب مثل قبلا نیستم . ناحیه کمرم هم بعصی وقتا خیلی کم پیش میاد سوز میزنه . خلط هم اب دهنمو قورت ک میدم آره دارم … دیگه بخوام بگم علائم دیگه ای ندارم سرفه ندارم دائمی اصلا سرفه نمیکنم . عمده مشکل من سوزش ریه ام است خواستم بدونم‌چرا دلیلش چیه سرطان میتونه باشه

مشاهده کامل

بسیاری از علائم سرطان ریه با مشکلات دیگه ریه ممکنه تشابه داشته باشه ولی علائم شاخص مرتبط با سرطان ریه عبارتند از : سرفه های مزمن سرفه های خونی تنگی نفس درد در ناحیه قفسه سینه کاهش ناگهانی وزن و... نگران نباشید.علائمی که برشمردید میتونه خیلی دلایل داشته باشه،به پزشک متخصص بیماری های ریوی مراجعه کنید تا بررسی های بیشتر صورت بگیره
آیا این پاسخ برای شما مفید بود؟

با سلام. مدتی است در ناحیه راست شکمم درد دارم و پس از چند بار سونوگرافی عنوان شد که اکوزنهایی در کیسه صفرا دیده شده و صخامت جدار کیسه صفرا افزایشی حدود ۹ میلیمتری دارد و مطرح کننده ادنومیوماتوز است. الان چند روز این درد بیشتر شده در این ایام بیماری کرونا چه باید کرد و ایا موصوع خاصی است ؟

مشاهده کامل

با سلام باید حتما این درد پیگیری بشه. میتونید به پزشک متخصص مراجعه کنید.با توجه به الوده بودن مراکز درمانی از حضور در ان ها اجتناب کنید. مستقیما به پزشک متخصص مراجعه کنید و توصیه‌ میشه تا قبل از ایام تعطیلات حتما موضوع را پیگیری کنید. با تشکر
آیا این پاسخ برای شما مفید بود؟

سلام خسته نباشید. تقریبا هفته ای یک بار درد شدید در بیضه هام و احساس تورم در این ناحیه رو دارم. ممنون میشم راهنماییم بفرمایید باتشکر.

مشاهده کامل

با سلام. کاربر گرامی درد بیضه ممکن است دلایل بسیاری داشته باشد . اما با توجه به اینکه ذکر کردید درد همراه با تورم رو احساس می کنید، حتما باید به پزشک مراجعه کنید و حضورا توسط پزشک معاینه شوید تا بتوان تشخیص قطعی داد. لطفا مقاله علت درد بیضه و راههای درمان آن را مطالعه فرمایید چراکه تمام علت های مربوط به بیضه درد در آن نوشته شده و به شما کمک می کند.
آیا این پاسخ برای شما مفید بود؟

سلام مدت 4روز هست که سوزش به همراه خارش در قسمت بیضه وآلت تناسلی دارم که پوست ناحیه بیضه بسیار سفت شده و در شبها هنگام خواب بسیار ناراحت کننده است. از قطره کانازول یک درصد وپمادکاندیزول و محلول سرکه سیب و آب هم استفاده میکنم که هنوز خوب نشده رابطه جنسی خطرناک هم نداشتم. ممنون میشم راهنمائی کنید. تشکر

مشاهده کامل

سلام
مدتی است حدود ۵ ماه که قدرت نعوظ ندارم ۴۸ سال دارم . لطفاً راهنمایی بفرمایید که چه اقداماتی را برای درمان باید انجام دهم ممنون

مشاهده کامل

کاربر گرامی علت این عارضه ابتدا باید مشخص بشه با بررسی و آزمایش تا برای درمان بتونید اقدام مناسب داشته باشید.این مشکل ممکنه در اثر اختلال سیستم عصبی که منجر به نعوظ آلت تناسلی مشن بوجود آمده باشه و یا در اثر مشکلات فشار خون و یا کلسترول خون بالا و حتی اختلال در رگ های رساننده خون به آلت تناسلی. بنابراین حتما به متخصص اورولوژ مراجعه فرمائید تا بررسی ها لازم صورت گیرد. با تشکر
آیا این پاسخ برای شما مفید بود؟

سلام من پسرم رفلاکس داره ۷ ماهشه و شیر خودمو میدم بهش، میشه بگید برای چاق شدن میتونم از پودر جوانه گندم با ماست استفاده کنم؟؟یعنی آسیبی به بچم نمی سه؟؟

مشاهده کامل

با سلام پودر جوانه گندم از جمله مواد غذائی است که احتمال آلرژی داشتن کودک در آن بالاست و بهتره به صورت ناگهانی وارد وعده های غذائی کودک خود نکنید. حتما برای متنوع کردن مواد غذائی جدید به وعده های کودکتان با متخصص کودکانی که فرزندتون زیر نظر ایشون هستنداین کار رو انجام بدین تا خدائی نکرده کوچولوتون دچار مشکل نشه.
آیا این پاسخ برای شما مفید بود؟
بانک پزشکان
پزشکان بیشتر
ثبت رایگان اطلاعات شغلی پزشک (فقط ویژه پزشکان) لطفا تلفن و ایمیل خود را وارد نمایید

مقالات
بهترین نوشیدنی، تنقلات و مواد غذایی انرژی زا برای بدنسازی
بهترین نوشیدنی، تنقلات و مواد غذایی انرژی زا برای بدنسازی
چکیده مطلب  دغدغه امور روزانه بسیاری از افراد، تناسب اندام و داشتن هیکلی ورزشکاری است؛ برای دست یافتن به تناسب اندام، اولین قدم رعایت رژیم غذایی است که در عین حال که برای بدنسازان مناسب است، حاوی مواد غذایی انرژی زا برای بدنسازی باشد تا ورزشکاران انرژی لازم برای ورزش را داشته باشند و تناسب اندامشان نیز […]
ادامه مطلب دکتر سوشا|0
7 خاصیت شگفت انگیز قارچ گانودرما
7 خاصیت شگفت انگیز قارچ گانودرما
چکیده مطلب  قارچ گانودرما نوعی قارچ است که در نواحی مرطوب آسیا رشد می‌کند. قارچ گانودرما خواص زیادی در زمینه‌های مختلف دارد و به بیماری‌های زیادی کمک می‌کند. در این مقاله به بررسی برخی خواص قارچ گانودرما می‌پردازیم. قارچ گانودرما چیست قارچ گانودرما لوسیدوم به انگلیسی lingzhi mushrum یا Ganoderma lucidum نوعی قارچ است که به رنگ قرمز و […]
ادامه مطلب دکتر سوشا|0
آشنایی و رسیدن به تناسب اندام با رژیم لاغری فستینگ
آشنایی و رسیدن به تناسب اندام با رژیم لاغری فستینگ
چکیده مطلب  رژیم لاغری فستینگ یا همان رژیم لاغری به روش روزه گرفتن، یکی از متدهای کاهش وزن است که هم‌اکنون در سرتاسر جهان خیلی معروف شده است. در این مقاله درباره این رژیم غذایی آن صحبت خواهیم کرد و بررسی می‌کنیم که آیا مفید است یا خیر. رژیم لاغری فستینگ چیست فستینگ یا همان روزه گرفتن […]
ادامه مطلب دکتر سوشا|0
بهترین میوه های لاغر کننده
بهترین میوه های لاغر کننده
چکیده مطلب  در سال‌های اخیر با توجه به افزایش تقاضا برای دریافت رژیم لاغری ،درخواست برای معرفی میوه هایی که می‌توانند باعث لاغری شوند نیز بالا رفته است. در این مقاله میوه هایی که باعث لاغری میشوند را معرفی می‌کنیم. کدام میوه ها لاغر میکنند ؟ شاید شما نیز تاکنون این سؤال را پرسیده باشید که چه میوه […]
ادامه مطلب دکتر سوشا|0