مشاوره پزشکی رایگان با کارشناسان سایت دکتر سوشا

کاربر گرامی دکتر سوشا تنها نام وب سایت است و پزشکی با نام دکتر سوشا وجود خارجی ندارد و کارشناسان وب سایت ، پاسخگوی سوالات شما هستند.

شما می‌توانید در قسمت نظرات و پرسش و پاسخ پزشکی وب سایت (پایین صفحه)، پرسش خود را مطرح کنید و جزئیات مربوطه را که می‌تواند در درمان شما موثر باشد، را بنویسید و روی دکمه ثبت پرسش کلیک کنید. پرسش شما پس از بررسی توسط ادمین وب سایت تایید می‌گردد و بر روی سایت نمایش داده می‌شود. سپس کارشناسان سایت دکتر سوشا تمام درخواست‌های مشاوره شما را دریافت می‌کند و با استفاده از تجربه خود، به بررسی و پاسخ تمام سوالات شما می‌پردازد و پاسخ شما در همان قسمت ارسال می‌گردد.

هر توصیه یا پاسخ داده شده نباید به عنوان درمان قطعی در نظر گرفته شود و برای درمان باید به پزشک متخصص مراجعه نمایید.

0
مشاهده کامل متن

اطلاعات تکمیلی پزشک

کلیک کنید

بیوگرافی دکتر کارشناسان دکتر سوشا

دکتر کارشناسان دکتر سوشا یک متخصص / فوق تخصص پزشک عمومی در استان تهران ،شهرستان تهران و منطقه هستند. کاربر گرامی در حال حاضر اطلاعات کاملی در پروفایل دکتر کارشناسان دکتر سوشا در وب سایت سلامت دکتر سوشا موجود نیست.
** نکته مهم: کاربر گرامی اگر نتوانستید اطلاعات کاملی را مشاهده کنید به این علت است که اکثریت پزشکان دارای آدرس ثابت مطب نیستند و اطلاعات آن‌ها دائما در حال تغییر است. اگر شما در این خصوص اطلاعاتی دارید، می‌تواند در قسمت دیدگاه‌ها این اطلاعات را به کاربران و ادمین سایت اطلاع دهید.

تخصص دکتر کارشناسان دکتر سوشا چیست؟

مخاطب عزیز، ما در حال حاضر اطلاعات دقیقی از تخصص مورد فعالیت این پزشک نداریم، اما به صورت کلی می‌توانیم بگوییم که این پزشک در یکی از تخصص‌های زیر فعالیت می‌کند.
 • دکتر کارشناسان دکتر سوشا متخصص پزشک عمومی
 • دکتر کارشناسان دکتر سوشا فوق متخصص پزشک عمومی
 • دکتر کارشناسان دکتر سوشا فلوشیپ پزشک عمومی
 • دکتر کارشناسان دکتر سوشا دکترای تخصصی پزشک عمومی
 • دکتر کارشناسان دکتر سوشا جراح پزشک عمومی
 • دکتر کارشناسان دکتر سوشا جراح و متخصص پزشک عمومی
 • ** آیا شما از تخصص این پزشک اطلاعاتی دارید؟ لطفاً در قسمت دیدگاه‌ها سایت به دیگران کمک کنید تا اطلاعات دقیقی در این خصوص کسب کنند.

آدرس مطب دکتر کارشناسان دکتر سوشا

این اطلاعات در صفحه فعلی پزشک موجود است و برای هر مطب در تب مربوط به آن قابل مشاهده است.
** اخطار : مخاطب گرامی؛ به دلیل جابجایی زیاد پزشک امکان اشتباه بودن نقشه گوگل وجود دارد . لطفاً قبل از استفاده از نقشه گوگل جهت مسیریابی حتماً اطلاعات صفحه پزشک را مطالعه و بررسی نمایید و یا با تلفن های پزشک تماس بگیرد تا از محل مطب مطمئن شوید.

تلفن مطب دکتر کارشناسان دکتر سوشا

شماره های تماس مطب ها به ترتیب :

نوبت دهی آنلاین دکتر کارشناسان دکتر سوشا

در حال حاضر سیستم نوبت دهی آنلاین برای این پزشک در سایت پزشکی دکتر سوشا موجودنیست.

کلینیک و بیمارستان محل فعالیت دکتر

تاکنون اطلاعاتی در خصوص کلینیک ها یا بیمارستان های محل فعالیت دکترثبت نشده است.

روزهای حضور دکتر در مطب

این اطلاعات در صفحه فعلی پزشک موجود است و برای هر مطب در جدول مربوط به آن قابل مشاهده است. (به بالای صفحه مراجعه کنید)

هزینه ویزیت دکتر کارشناسان دکتر سوشا

روش تعیین تعرفه ویزیت پزشکان این است که وزارت بهداشت و نظام پزشکی پیشنهاداتشان را به شورای عالی بیمه ارائه می‌دهند و این شورا هم مصوباتی را ارائه می‌کند، سپس با تائید سازمان برنامه و بودجه، دولت تعرفه را تصویب می‌کند؛به همین دلیل سایت پزشکی و سلامت دکتر سوشا نمی‌تواند هزینه ویزیت دکتر کارشناسان دکتر سوشا را مشخص و اعلام کند

هزینه جراحی دکتر کارشناسان دکتر سوشا

هزینه‌های عمل های جراحي شايع در ایران بر اساس تعرفه‌های خدمات پزشكي اعلام شده توسط وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشكي کشور در هرسال مشخص می‌شود . لازم به ذكر است اين قیمت‌ها تقريبي بوده و در صورت تغيير تعرفه و انجام اقدامات ديگر در حين عمل جراحي و مراقبت‌های بعد از آن، با تمایل پزشک مربوطه در پروفایل آن قابل تغيير خواهد كرد.

تحصیلات دانشگاهی دکتر

این اطلاعات را در بخش بیوگرافی پزشک در بالای صفحه، قابل مشاهده است.

نمونه کارهای دکتر

نمونه کار دکتر کارشناسان دکتر سوشا در بخش گالری تصاویر همین صفحه، قابل مشاهده است.

مشاوره پزشکی با دکتر کارشناسان دکتر سوشا

در صورت فعالیت پزشک در بخش پزشکان مشاور وب سایت دکتر سوشا، فرم مشاوره پزشکی این پزشک برای شما قابل رویت می باشد.
نکته: پزشک گرامی شما می‌تواند جهت فعالیت در بخش مشاوره پزشکی سایت دکتر سوشا ، فرم مربوطه را تکمیل و درخواست خود را ثبت کنید. مشاهده درخواست ثبت اطلاعات پزشک

سایت دکتر کارشناسان دکتر سوشا

آدرس وب سایت پزشک

متخصص پزشک عمومی خوب

کاربر گرامی، می‌توانید از قسمت امتیاز کاربران دکتر سوشا به این پزشک" که در بالای صفحه وجود دارد، رأی خود را به این پزشک بدهید. رأی شما تنها نشان دهنده خوب بودن پزشک از دیدگاه شما و کاربران بوده و نمی تواند معیار درستی برای سنج عملکرد یک پزشک باشد.

جوایز و افتخارات دکتر

در صورت وجود این اطلاعات در بخش پروفایل پزشک قابل مشاهده است.

کتاب و مقالات مرتب با این پزشک

در صورت وجود این اطلاعات در بخش پروفایل پزشک قابل مشاهده است

گالری عکس شخصی یا از مطب دکتر

در صورت وجود این اطلاعات در بخش پروفایل پزشک قابل مشاهده است.

سابقه کاری آقای دکتر در رادیو و تلویزیون

تاکنون اطلاعاتی در این خصوص از سوی پزشک یا کاربران گزارش نشده است.

شبکات اجتماعی دکتر

شبکات اجتماعی شامل :

درخواست ویرایش مشخصات صفحه دکتر کارشناسان دکتر سوشا

ویرایش اطلاعات فردی پزشک تنها با تائید خود پزشک و ادمین سایت، آن هم بعد از بررسی و صحت اطلاعات، صورت می‌گیرد.
ا

اطلاعات تکمیلی در خصوص تخصص پزشک

کلیک کنید

اطلاعات تکمیلی در خصوص تخصص پزشک در حال تکمیل است.

اطلاعات تکمیلی در خصوص شماره نظام پزشکی

کلیک کنید

چطور پزشک مورد نظرمان را پیدا کنیم

حتماً برای شما نیز پیش آمده است که در جستجوی پزشک خاصی باشید اما به اطلاعات پزشک دسترسی نداشته باشید. در گذشته با جمع آوری اطلاعات از دوستان و آشنایان و یا تماس با 118 اطلاعات پزشکی که مورد نظرمان بود را پیدا می‌کردیم، اما امروزه با پیشرفت فناوری موتور جستجوی پزشکان ساخته شده که مثل یک پزشک یاب همراه عمل می‌کند و کار بسیار ساده شده است. این یک روش جستجوی پیشرفته پزشکان است که با استفاده از آن می‌توانید به لیست پزشکان ، تخصص آن‌ها و اطلاعاتی مثل آدرس و تلفن آن‌ها دسترسی پیدا کنید. جستجوی پزشکان در موتور جستجوی پزشک به شما این امکان را نیز می‌دهد که از وجود مشاوره پزشکی آنلاین یا حتی مشاوره پزشکی رایگان پزشک مورد نظرتان یا پزشکان دیگر آگاه شوید. موتور جستجوی پزشکان دکتر سوشا نیز یک دکتر یاب است که در آن می‌توانید به جستجوی پزشک مورد نظر خود بپردازید.
پیشنهاد : کاربر عزیز شما می توانید از طریق تلگرام از قابلیت " مشاوره پزشکی تلگرام " سایت دکتر سوشا نیز استفاده کنید

شماره نظام پزشکی چیست

باشگاه نظام پزشکی یا همان سازمان نظام پزشکی سازمانی است که قوانین و ضوابط مربوط به پزشکان را صادر می‌کنند. همه پزشکان برای دریافت شماره نظام پزشکی به این سازمان مراجعه می‌کنند. برای اطلاع استعلام صحت شماره نظام پزشکی ، استعلام شماره نظام پزشکی ، دریافت آدرس نظام پزشکی تهران یا هر شهری، تمدید پروانه مطب نظام پزشکی یا مشاهده نمونه کارت نظام پزشکی به سایت نظام پزشکی مراجعه نمایید.

امکانات موتور جستجوی پزشک سایت دکتر سوشا:

 • جستجوی پزشکان بر اساس تخصص
 • جستجوی پزشکان بر اساس شهر یا منطقه
 • جستجوی پزشکان بر اساس نام
 • جستجوی پیشرفته پزشکان
 • امکان عضویت پزشکان در سایت
 • داشتن صفحه اختصاصی برای پزشک
 • امکان مدیریت صفحه
 • امکان امتیاز دادن به پزشکان

شما هم می توانید در مورد این پزشک پرسش خود را با ما به اشتراک بگذارید

برای ثبت پرسش خود لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شده یا روی دکمه " افزودن پرسش جدید " کلیک کنید. همچنین پرسش شما بعد از ثبت، توسط مدیریت سایت بررسی و بعد از تاییدیه مدیریت سایت، پرسش شما نمایش داده می شود.

با سلام. مدتی است در ناحیه راست شکمم درد دارم و پس از چند بار سونوگرافی عنوان شد که اکوزنهایی در کیسه صفرا دیده شده و صخامت جدار کیسه صفرا افزایشی حدود ۹ میلیمتری دارد و مطرح کننده ادنومیوماتوز است. الان چند روز این درد بیشتر شده در این ایام بیماری کرونا چه باید کرد و ایا موصوع خاصی است ؟

مشاهده کامل

کارشناس وب سایت دکتر سوشا
با سلام باید حتما این درد پیگیری بشه. میتونید به پزشک متخصص مراجعه کنید.با توجه به الوده بودن مراکز درمانی از حضور در ان ها اجتناب کنید. مستقیما به پزشک متخصص مراجعه کنید و توصیه‌ میشه تا قبل از ایام تعطیلات حتما موضوع را پیگیری کنید. با تشکر
آیا این پاسخ برای شما مفید بود؟

سلام خسته نباشید. تقریبا هفته ای یک بار درد شدید در بیضه هام و احساس تورم در این ناحیه رو دارم. ممنون میشم راهنماییم بفرمایید باتشکر.

مشاهده کامل

کارشناس وب سایت دکتر سوشا
با سلام. کاربر گرامی درد بیضه ممکن است دلایل بسیاری داشته باشد . اما با توجه به اینکه ذکر کردید درد همراه با تورم رو احساس می کنید، حتما باید به پزشک مراجعه کنید و حضورا توسط پزشک معاینه شوید تا بتوان تشخیص قطعی داد. لطفا مقاله علت درد بیضه و راههای درمان آن را مطالعه فرمایید چراکه تمام علت های مربوط به بیضه درد در آن نوشته شده و به شما کمک می کند.
آیا این پاسخ برای شما مفید بود؟

سلام مدت 4روز هست که سوزش به همراه خارش در قسمت بیضه وآلت تناسلی دارم که پوست ناحیه بیضه بسیار سفت شده و در شبها هنگام خواب بسیار ناراحت کننده است. از قطره کانازول یک درصد وپمادکاندیزول و محلول سرکه سیب و آب هم استفاده میکنم که هنوز خوب نشده رابطه جنسی خطرناک هم نداشتم. ممنون میشم راهنمائی کنید. تشکر

مشاهده کامل

سلام
مدتی است حدود ۵ ماه که قدرت نعوظ ندارم ۴۸ سال دارم . لطفاً راهنمایی بفرمایید که چه اقداماتی را برای درمان باید انجام دهم ممنون

مشاهده کامل

کارشناس وب سایت دکتر سوشا
کاربر گرامی علت این عارضه ابتدا باید مشخص بشه با بررسی و آزمایش تا برای درمان بتونید اقدام مناسب داشته باشید.این مشکل ممکنه در اثر اختلال سیستم عصبی که منجر به نعوظ آلت تناسلی مشن بوجود آمده باشه و یا در اثر مشکلات فشار خون و یا کلسترول خون بالا و حتی اختلال در رگ های رساننده خون به آلت تناسلی. بنابراین حتما به متخصص اورولوژ مراجعه فرمائید تا بررسی ها لازم صورت گیرد. با تشکر
آیا این پاسخ برای شما مفید بود؟

سلام من پسرم رفلاکس داره ۷ ماهشه و شیر خودمو میدم بهش، میشه بگید برای چاق شدن میتونم از پودر جوانه گندم با ماست استفاده کنم؟؟یعنی آسیبی به بچم نمی سه؟؟

مشاهده کامل

کارشناس وب سایت دکتر سوشا
با سلام پودر جوانه گندم از جمله مواد غذائی است که احتمال آلرژی داشتن کودک در آن بالاست و بهتره به صورت ناگهانی وارد وعده های غذائی کودک خود نکنید. حتما برای متنوع کردن مواد غذائی جدید به وعده های کودکتان با متخصص کودکانی که فرزندتون زیر نظر ایشون هستنداین کار رو انجام بدین تا خدائی نکرده کوچولوتون دچار مشکل نشه.
آیا این پاسخ برای شما مفید بود؟
بانک پزشکان
پزشکان بیشتر
ثبت رایگان اطلاعات شغلی پزشک (فقط ویژه پزشکان) لطفا تلفن و ایمیل خود را وارد نمایید

مقالات
بهترین نوشیدنی، تنقلات و مواد غذایی انرژی زا برای بدنسازی
بهترین نوشیدنی، تنقلات و مواد غذایی انرژی زا برای بدنسازی
چکیده مطلب  دغدغه امور روزانه بسیاری از افراد، تناسب اندام و داشتن هیکلی ورزشکاری است؛ برای دست یافتن به تناسب اندام، اولین قدم رعایت رژیم غذایی است که در عین حال که برای بدنسازان مناسب است، حاوی مواد غذایی انرژی زا برای بدنسازی باشد تا ورزشکاران انرژی لازم برای ورزش را داشته باشند و تناسب اندامشان نیز […]
ادامه مطلب دکتر سوشا|0
7 خاصیت شگفت انگیز قارچ گانودرما
7 خاصیت شگفت انگیز قارچ گانودرما
چکیده مطلب  قارچ گانودرما نوعی قارچ است که در نواحی مرطوب آسیا رشد می‌کند. قارچ گانودرما خواص زیادی در زمینه‌های مختلف دارد و به بیماری‌های زیادی کمک می‌کند. در این مقاله به بررسی برخی خواص قارچ گانودرما می‌پردازیم. قارچ گانودرما چیست قارچ گانودرما لوسیدوم به انگلیسی lingzhi mushrum یا Ganoderma lucidum نوعی قارچ است که به رنگ قرمز و […]
ادامه مطلب دکتر سوشا|0
آشنایی و رسیدن به تناسب اندام با رژیم لاغری فستینگ
آشنایی و رسیدن به تناسب اندام با رژیم لاغری فستینگ
چکیده مطلب  رژیم لاغری فستینگ یا همان رژیم لاغری به روش روزه گرفتن، یکی از متدهای کاهش وزن است که هم‌اکنون در سرتاسر جهان خیلی معروف شده است. در این مقاله درباره این رژیم غذایی آن صحبت خواهیم کرد و بررسی می‌کنیم که آیا مفید است یا خیر. رژیم لاغری فستینگ چیست فستینگ یا همان روزه گرفتن […]
ادامه مطلب دکتر سوشا|0
بهترین میوه های لاغر کننده
بهترین میوه های لاغر کننده
چکیده مطلب  در سال‌های اخیر با توجه به افزایش تقاضا برای دریافت رژیم لاغری ،درخواست برای معرفی میوه هایی که می‌توانند باعث لاغری شوند نیز بالا رفته است. در این مقاله میوه هایی که باعث لاغری میشوند را معرفی می‌کنیم. کدام میوه ها لاغر میکنند ؟ شاید شما نیز تاکنون این سؤال را پرسیده باشید که چه میوه […]
ادامه مطلب دکتر سوشا|0