ویدئو 0 نظر | مدت زمان ویدئو : 00:38

ویدیو آموزشی درمان عفونت ریشه دندان

ویدیو آموزشی درمان عفونت ریشه دندان
نکته : برای مشاهده ویدیو ابتدا روی تصویر بالا کلیک کنید، و بعد ویدیو را مشاهده یا (play) کنید. 

کانال دندان یا عفونت ریشه دندان چیست؟

اغلب دندان درد یا ورم لثه نشان‌دهنده عفونت در ریشه دندان می‌باشد اما ممکن است در بعضی افراد این علائم وجود نداشته باشد که این به این معنی است که کیسه‌ای پر از چرک در محل دیگری تشکیل شده است. مراجعه به یک دندانپزشک مناسب به شما کمک می‌کند تا سلامت دندان‌های خود را حفظ نمایید.

 

عفونت ریشه دندان وقتی است که بخش داخلی دندان عفونت کرده، عصب از بین رفته یا دردناک است. در این شرایط در قسمت بالای دندان‌های پهن یا در قسمت پشتی دندان‌های پیشین حفره کوچکی ایجاد می‌کنیم، وارد حفره دندان و کانال آن شده و بافت بیمار را خارج می‌کنیم، عفونت را از بین می‌بریم و داخل حفره را با مواد خاصی پر می‌کنیم تا دندان باقی بماند. درمان ریشه دندان بسیار موثر است. همچنین پیشنهاد میکنیم این مقاله “درمان ريشه دندان : همه چیز درباره درمان و ترمیم ریشه دندان” را در سایت مشاهده کنید.

یک پیشنهاد رایگان به کاربران : در صورتی که سوالی دارید، می‌توانید به بخش مشاوره پزشکی آنلاین سایت پزشکی دکتر سوشا مراجعه کرده و سؤالات خود را مطرح نمایید. 


زمان ویدیو : 00:38

منبع ویدیو :

تهیه و ترجمه : سایت سلامت دکتر سوشا

شما هم می توانید در مورد این پرسش خود را با ما به اشتراک بگذارید

برای ثبت پرسش خود لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شده یا روی دکمه " افزودن پرسش جدید " کلیک کنید. همچنین پرسش شما بعد از ثبت، توسط مدیریت سایت بررسی و بعد از تاییدیه مدیریت سایت، پرسش شما نمایش داده می شود.
هیچ پرسشی در رابطه با این مطرح نشده است. چنانچه پرسشی دارید، آن را با کاربران و پزشکان سایت مطرح نمایید.