دستگاه لاغری موضعی پاور شیپ با عکس و بررسی کامل

مجله پزشکی و سلامت
0 نظر | مدت زمان خواندن مقاله: 4 دقیقه
درخصوص این مطلب سوال دارید؟
دستگاه لاغری موضعی پاور شیپ با عکس و بررسی کامل

چکیده مطلب 

امروزه بسیاری از مردم به دنبال روش‌ها و دستگاه‌های مختلفی برای لاغری موضعی هستند و انواع دستگاه‌ها برای کمک به بدن برای از بین بردن سلولیت و شکل دادن به بدن بدون مداخله جراحی ، توسعه یافته است. ما در این مطلب دستگاه لاغری موضعی پاورشیب را به طور کلی مورد بررسی قرار می‌دهیم تا روش لاغری موضعی خود را آگاهانه انتخاب کنید.

پاور شیپ چیست

روش های لاغری موضعی برای افرادی که به صورت عمومی چاق نیستند و فقط در نواحی خاص بدن چاقی موضعی دارند، کاربرد دارد. دستگاه لاغری موضعی پاور شیپ دستگاهی است که با روش غیرتهاجمی و با حل نمودن چربی‌ها به صورت موضعی باعث لاغری و کاهش سایز می‌شود. این چربی‌های حل شده توسط سیستم لنفاوی از بدن دفع می‌شود.

دستگاه لاغری موضعی پاور شیپ به تنهایی نتیجه خوبی برای لاغری نخواهد داد، در کنار این روش یک رژیم مناسب نیز نیاز است تا سریع‌تر به نتیجه دلخواه خود برسید. به طور کلی استفاده از تکنیک‌ پاور شیپ می‌تواند در کنار یک رژیم غذایی متعادل و بدون اثر بر لاغری صورت یا شل شدن پوست بدن به کاهش سایز شکم، باسن ، پهلوها و ران‌ها دست یافت. 

یک پیشنهاد رایگان به کاربران : در صورتی که سوالی دارید، می‌توانید به بخش مشاوره پزشکی آنلاین سایت پزشکی دکتر سوشا مراجعه کرده و سؤالات خود را مطرح نمایید.

دستگاه لاغری power shape

این دستگاه جزء جدیدترین متدها و تکنولوژی‌های روز جهان جهت لاغری موضعی است. این دستگاه شامل سه بخش است:

 • رادیو فرکانسی (RF)
 • لیزر کم توان
 • واکیوم

در واقع دستگاه لاغری موضعی پاور شیپ هر سه تکنولوژی وکیوم، لیزر و آر اف (RF) را پوشش می‌دهد؛ این دستگاه لاغری موضعی امکان لاغری در قسمت‌های دلخواه، تناسب اندام و کاهش سایز متناسب با نیاز هر فردی را فراهم می‌کند. کارایی اجزای تشکیل دهنده دستگاه لاغری موضعی پاور شیپ به صورت جداگانه به صورت زیر است:

رادیو فرکانس

قسمت رادیو فرکانس دستگاه لاغری موضعی پاور شیپ برای تأمین انرژی حرارتی عمیق به لایه پوستی و ارسال امواج الکترومغناطیسی طراحی شده است. انرژی گرمایی تولید شده، سلول‌های چربی را حل می‌کند و باعث کاهش چربی‌های آن قسمت از بدن می‌شود. این جزء از دستگاه لاغری پاور شیپ دارای قسمت‌های جابجا شونده در شکل‌های مختلف است که می‌توان برای قسمت‌های مختلف بدن استفاده کرد.

لیزر کم توان

پاور شیپ با اصابت دادن طول موج‌های خاصی از نور لیزر به چربی‌های زیر پوست، سایز سلول‌های چربی را به طور چشم‌گیری کاهش می‌دهد و سپس این چربی‌ها از طریق فرایند طبیعی بدن و سیستم لنفاوی از بدن دفع می‌شوند. این باعث ایجاد اثرات هم افزایی برای لاغری بدن می‌شود و سرعت کاهش چربی را به حداکثر می‌رساند.

دستگاه لاغری موضعی پاور شیپ : لیزر کم توان

واکیوم (خلاء)

عملکرد خلاء بدین صورت است که توسط مكیدن و کشیدن پوست ناحیه مورد نظر، باعث افزایش گردش خون مناطق هدف میشود و پوست را برای بهینه عمل کردن رادیوفرکانس آماده می‌کند. ایجاد خلاء باعث تخلیه سریع‌تر سیستم لنفاوی و کاهش سلولیت می‌شود.

اجزای دیگر دستگاه لاغری موضعی پاور شیپ

اجزای دستکاه لاغری پاور شیپ شامل اقلام زیر است:

 • کابل و سیم‌های نرم و قابل انعطاف
 • صفحه نمایش 10.2 اینچی لمسی که امکان مشاهده و مدیریت عملکرد دستگاه را برای شما آسان‌تر می‌کند.
 • دستگیره خلاء
 • دستگاه رادیو فرکانس
 • دستگاه لیزر
 • متعلقات و لوازم اضافی

چه دستگاه‌های دیگری برای لاغری وجود دارند؟ دستگاه لاغری موضعی هایفولیپولیزحتماً این مقاله را مطالعه نمایید.

چند جلسه پاور شیپ برای لاغری موضعی نیاز است؟

تعداد جلسات استفاده از دستگاه لاغری موضعی پاور شیپ طبق نظر دکتر معالج و با توجه به میزان چاقی موضعی شما تعیین می‌شود. معمولاً بسته به میزان سلولیت بدن هر فرد، 16-10 جلسه پاور شیپ برای لاغری موضعی انجام می‌شود. حداقل تعداد جلساتی که می‌توان نتیجه عملکرد این دستگاه را دید 3-2 جلسه است. تعداد مجاز جلسات این روش حداکثر 2-1 جلسه در هفته است تا بدن فرصت دفع چربی‌ها را در این یک هفته داشته باشد.

برخی اپراتورهای باتجربه دستگاه لاغری موضعی پاور شیپ ادعا می‌کنند که به ازای هر کیلو وزن اضافه یک جلسه پاور شیپ نیاز است. پس از اتمام دوره نیز جهت تثبیت و جلوگیری از افزایش وزن دوباره، ماهی یک جلسه پاور شیپ نیاز است.

دستگاه لاغری موضعی پاور شیپ : چند جلسه پاور شیپ برای لاغری موضعی نیاز است؟

اقدام ضروری قبل از هر جلسه پاور شیپ چیست؟

نکته حائز اهمیت این است که حداقل یک ساعت قبل از شروع هر جلسه نباید هیچ نوع مواد غذایی میل کرده باشید.

مزایای دستگاه لاغری پاور شیپ

 • پاور شیپ یک روش غیر تهاجمی است.
 • این روش درد و اثرات جانبی بسیار کمتری دارد.
 • اثرات و ماندگاری آن نسبتاً طولانی است.
 • ظاهر پوست و نقاطی که به صورت موضعی لاغر می‌شوند به سرعت جمع شده و افتادگی پوست نسبتاً کم است.
 • بازگشت چاقی در این روش بسیار کند و آهسته‌تر نسبت به روش‌های دیگر است.
 • شکل ظاهری بدن شما تغییرات مشهودی نشان خواهد داد.
 • زمانی که برای این روش صرف می‌کنید به نسبت روش‌های دیگر بسیار کمتر است. شما فقط هفته‌ای یک جلسه 50 دقیقه‌ای زمان صرف این روش می‌کنید.
 • برای کسب نتیجه بهتر می‌توانید در کنار پاور شیپ، از پرسوتراپی نیز استفاده کنید تا چربی‌های حل شده با سرعت بیشتری از بدن تخلیه شوند.

پیشنهاد ویژه: بهترین مقالات درباره تناسب اندام را از مرجع پزشکی دکتر سوشا مطالعه نمایید.

عوارض دستگاه پاور شیپ

این دستگاه به دلیل غیرتهاجمی بودن روش مناسبی برای لاغری میباشد و دارای کم‌ترین عوارض جانبی می‌باشد، تنها عارضه جانبی که می‌توان برای دستگاه لاغری موضعی پاور شیپ گفت، قرمز شدن ناحیه‌ای است که دستگاه در آن قسمت فعال بوده است. البته این قرمز شدن پوست می‌تواند دلیلی بر موفقیت آمیز بودن باشد.

پیشنهادمقاله لاغری با دستگاه آر اف را از مرجع پزشکی دکتر سوشا مطالعه نمایید.

دستگاه لاغری موضعی پاور شیپ : عوارض دستگاه پاور شیپ

مراقبت‌های بعد از استفاده از دستگاه لاغری موضعی پاور شیپ

عملکرد دستگاه لاغری موضعی پاور شیپ غیر تهاجمی است و به هیچ وجه ایجاد زخم، درد یا کبودی نمی‌کند، به همین دلیل است که بعد از استفاده از این دستگاه لاغری موضعی نیاز به مراقبت و یا استراحت نیست.

قیمت دستگاه پاور شیپ

با توجه به اینکه دستگاه لاغری موضعی پاور شیپ مدل‌های مختلفی دارد، قیمت این دستگاه از 4000-200 دلار متغیر است.

نتیجه گیری:

دستگاه لاغری موضعی پاور شیپ یکی از موثرترین و کم عوارض‌ترین دستگاه‌های لاغری موضعی است که شما می‌توانید با خیال راحت از آن برای کاهش سایز استفاده کنید.


مقالات پیشنهادی دکتر سوشا :


منبع مقاله :

تهیه و گردآوری : سایت سلامت دکتر سوشا

شما هم می توانید در مورد این مقاله پرسش خود را با ما به اشتراک بگذارید

برای ثبت پرسش خود لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شده یا روی دکمه " افزودن پرسش جدید " کلیک کنید. همچنین پرسش شما بعد از ثبت، توسط مدیریت سایت بررسی و بعد از تاییدیه مدیریت سایت، پرسش شما نمایش داده می شود.
هیچ پرسشی در رابطه با این مقاله مطرح نشده است. چنانچه پرسشی دارید، آن را با کاربران و پزشکان سایت مطرح نمایید.
مقالات پیشنهادی
ویدئوها
ویدئوهای بیشتر