8 ترفند زیرکانه برای جذب دختر مورد علاقه‌تان!

مجله پزشکی و سلامت
0 نظر | مدت زمان خواندن مقاله: 3 دقیقه
درخصوص این مطلب سوال دارید؟
8 ترفند زیرکانه برای جذب دختر مورد علاقه‌تان!

چگونه پسر جذابی باشید؟

مجله پزشکی و سلامت : آیا دائما در سایت‌های دوست‌یابی به دنبال پسر و یا دختر مورد علاقه خود هستید؟ آیا به دنبال ترفندهایی برای جذب دختر مورد علاقه‌تان هستید؟ هنوز نتوانسته‌اید برخورد مناسبی را با دختر رویایتان داشته باشید؟ آیا با دخترهای زیادی سر قرار رفتید اما از نوع برخورد شما خوششان نیامده است؟
نگران نباشید… با چندین ترفند طلایی ، می‌توانید به راحتی مخ دختر ایده‌آل خود را بزنید. و در جذب دختر مورد علاقه تان شانس بیشتری را داشته باشید.

1-درب را برای او باز کنید

چرا بسیاری از شما این ژست ساده را فراموش کرده‌اید؟ این کار بسیار ساده است و از مدت‌ها قبل رفتار و ژست ویژه آقایان بوده است؛ این ژست، مورد علاقه بسیاری از زنان بوده و سریع‌تر باعث جذب دختر مورد علاقه‌تان می شود . و می تواند کنار شما احساس آرامش بیشتری کند. این کار موجب می‌شود که او احساس کند که هوای او را دارید و در تمام لحظات حواستان به او است.

2-حمل بار و وسایل سنگین

تصور کنید که به ملاقات دختر مورد علاقه‌تان رفتید و او کیف سنگینی در دست گرفته است، اگر بار و کیف او را از دستش بگیرید و برای او حمل کنید، بهترین تأثیر را بر احساسات او می‌گذارید و با این کار او احساس علاقه بیشتری به شما می‌کند. شما با انجام این کار به او نشان داده‌اید که حس مردانه شما بسیار قوی است. حتی اگر عادت داشته باشید که بار سنگینی را برای زنان و افراد میان‌سال دیگر نیز حمل کنید، موجب می‌شود که دختر مورد علاقه‌تان حس کند که شما خیرخواه هستید و به افراد هم نوع خود کمک می‌کنید، درنتیجه حس علاقه او به شما بیشتر می‌شود. و مطمئناً برداشتن یک بار سنگین و کمکی از این نوع ، به جذب دختر مورد نظرتان کمک شایانی می کند.

3-جای خود را به زنان و افراد سالمند بدهید

تصور کنید که در اتوبوس و یا مترو نشسته‌اید ، ناگهان فرد میان‌سال و یا سالمندی سوار می‌شود ، آن فرد توانایی کافی را برای ایستادن ندارد ، اگر شما جای خود را به این فرد بدهید ، نهایت احترام را به او گذاشته‌اید. این کار باعث می‌شود که شخصیت مردانه شما قوی‌تر شود و دختر مورد علاقه‌تان نیز ، احساس بهتری نسبت به شما پیدا کند. این روش نه تنها به جذب دختر بلکه به محبوب شدن شما نزد افراد حاضر شده و می تواند حس نشاط آوری برای خود شما نیز به همراه داشته باشد.

4-کت خود را روی شانه‌های او بیندازید

تصور کنید ، در هوای سرد و برفی با دوست دختر خود در حال قدم زدن هستید ، هوا سرد است و دختر کنار شما احساس سرمای زیادی می‌کند ، بهترین ژست مردانه‌ای که می‌توانید در این زمان از خودتان نشان دهید ، این است که کت خود را از تنتان در بیاورید و روی شانه‌های او بیندازید. این ژست موجب می‌شود که تمام علاقه و توجه خودتان را به دختر مورد علاقه‌تان ابراز کنید.

5- مؤدب صحبت کردن و اجتناب از فحش دادن

ممکن است فحش دادن بین دوستانتان قابل قبول باشد ، اما فحش دادن نزد یک خانم نجیب بسیار زشت است و موجب سلب اعتماد او به شما می‌شود و شخصیت شما را زیر سؤال می‌برد. سعی کنید مؤدب صحبت کنید. طرز صحبت کردن مؤدبانه موجب جذب جنس مخالف به شما می‌شود.

6-گوش دادن و حفظ ارتباط چشمی در جذب دختر

زمانی که دوست دخترتان در حال صحبت کردن با شما است ، به چشمان او چشم بدوزید و تمام توجهتان را به او بدهید.به تک تک کلمات او را به دقت گوش دهید. این کار حس خوبی را به او منتقل می‌کند و موجب می‌شود که او از حس توجه شما به خودش احساس خوبی داشته باشد. و همیشه این‌گونه ارتباطات بخصوص از نوع چشمی آن در جذب دختر موفق عمل کرده است.

7-از تبعیض جنسیت دوری کنید

رفتارهایی که نشان دهنده تبعیض بین خانم‌ها و آقایان باشد، دخترها را نسبت به شما و شخصیتتان بدبین می‌کند. دخترها عاشق مردهایی هستند که دخترها را جنس ضعیف خطاب نکنند و با آن‌ها مانند یک انسان دیگر برخورد کنند.
از تعریف کردن جوک‌هایی که جنس مؤنث را به مسخره گرفته است، اجتناب کنید. گاهی به او اجازه دهید تا شما را به بستنی و یا دسر خاصی مهمان کند. بگذارید او احساس ضعف نکند. همیشه با رفتارهایتان نشان دهید که او را برابر با خودتان می‌دانید و عقیده تبعیض جنسیت ندارید. این شخصیت شما موجب می‌شود که او شما را تحسین کند.

8-رفتار سنگین و محترمانه با سایر خانم‌ها

در عین حال که احترام خانم‌های دیگر را حفظ می‌کنید ، سعی کنید حد و حدود خود را حفظ کنید و اجازه ندهید تا روابط شما از حد دوستانه فراتر رود. همیشه طوری برخورد کنید که دوست دختر شما بفهمد که او برای شما با تمام زن‌های اطرافتان متفاوت است. این برخورد شما موجب می‌شود که اعتماد او به شما بیشتر شود و در کنار شما احساس آرامش بیشتری داشته باشد. درنتیجه با این مواردی که بیان کردیم می توانید در جذب دختر مورد علاقه‌تان موفق تر باشید.

© وب سایت پزشکی و سلامت دکتر سوشا

شما هم می توانید در مورد این مقاله پرسش خود را با ما به اشتراک بگذارید

برای ثبت پرسش خود لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شده یا روی دکمه " افزودن پرسش جدید " کلیک کنید. همچنین پرسش شما بعد از ثبت، توسط مدیریت سایت بررسی و بعد از تاییدیه مدیریت سایت، پرسش شما نمایش داده می شود.
هیچ پرسشی در رابطه با این مقاله مطرح نشده است. چنانچه پرسشی دارید، آن را با کاربران و پزشکان سایت مطرح نمایید.
مقالات پیشنهادی
ویدئوها
ویدئوهای بیشتر