5 تمرین برای لاغر کردن صورت

مجله پزشکی و سلامت
0 نظر | مدت زمان خواندن مقاله: 4 دقیقه
درخصوص این مطلب سوال دارید؟
5 تمرین برای لاغر کردن صورت

لاغر کردن صورت و زیبایی

مجله پزشکی و سلامتهنگامی که در مورد ظاهر و چهره کسی صحبت می‌کنیم، قطعا مهم‌ترین بخشی که توجه ما را جلب می‌کند ، صورت است. شکل چانه و گونه شما ، به صورت شما طرح خاصی می‌دهد و نقش مهمی در ظاهر شما دارند. تمرینات صورت به همان اندازه که تمرینات ورزشی بدن برای کاهش وزن و تناسب اندام موثر هستند ، بر روی لاغر کردن صورت تاثیر می‌گذارند.
منصف باشید! آیا تا به حال از خودتان سوال کرده‌اید که راه لاغر کردن صورت به شکل حرفه‌ای چیست؟ ورزش‌هایی مطمئن برای لاغر کردن صورت را به شما پیشنهاد خواهیم کرد.

بالا بردن چانه برای لاغر کردن صورت

ورزش بالا بردن چانه یک راه عالی برای خلاص شدن از شر غب‌غب و لاغر کردن صورت است. این ورزش ، به فعالیت و کشش بسیاری از عضلات صورت شامل فک، گردن و گلو کمک می‌کند. سعی کنید در حین انجام این ورزش از تمام ماهیچه‌های صورت خود به جز لب ، استفاده نمایید تا روند لاغر کردن صورت شما سریع‌تر باشد. شما می‌توانید تمرینات لاغر کردن صورت را در حالت نشسته و ایستاده انجام دهید . برای شروع ، سر خود را به سمت سقف کج کنید و چشمتان را نیز به سقف ثابت نگه دارید. سپس ، لب‌های خود را غنچه کنید، طوری که انگار می‌خواهید سقف را ببوسید ؛ 10 ثانیه در همین حالت بمانید و سپس استراحت کنید. این حرکت را ده بار و هر بار 10 ثانیه انجام دهید تا لاغر شدن صورت شما، به طور واضح به چشم آید.

بالا بردن چانه برای لاغر کردن صورت

لاغر کردن صورت با کشش لب

کشش لب یکی از موثرترین تمرینات یوگا برای صورت است و انجام منظم این تمرین ، می‌تواند به سفت شدن عضلات صورت و جلوگیری از افتادگی و سالخوردگی آن‌ها کمک کند. این ورزش به لاغر کردن صورت شما کمک می‌کند در عین حال باعث می‌شود که چهره‌ای جوان‌تر و گونه‌‌های برجسته‌تری داشته باشید. برای انجام این تمرین ، سر خود را در حالت طبیعی خودش نگه دارید و سپس لب پایین خود را تا جایی که می‌توانید ، بکشید (برای کشش لب ، فک پایین را تا جایی که می‌توانید به بیرون فشار دهید) . باید در حین انجام این تمرین ، روی عضلات چانه و فک خود احساس کشش و فشار داشته باشید. 15-10 ثانیه در همین حالت باقی بمانید ، سپس استراحت کنید. این حرکت را ده بار و هر بار 10 ثانیه انجام دهید تا لاغر شدن صورت شما سریع‌تر باشد.

لاغر کردن صورت با کشش لب

لاغر کردن صورت با ورزش رهایی فک

تمرین ورزشی رهایی فک ، گونه‌ و شکل چانه شما را زیبا و جذاب می‌کند و در عین حال تمرین مناسبی برای لاغر کردن صورت و غب‌غب است. این تمرین به شما در کشش عضلات اطراف لب ، فک و گونه کمک می‌کند. شما می‌توانید این تمرین لاغر کردن صورت را در حالت نشسته و ایستاده انجام دهید . در ابتدا لب‌های خود را بسته نگه دارید و به صورت عمیق نفس بکشید ، سپس دهان خود را کاملا باز کنید و با زبان به دندان پایین خود فشار بیاورید ، دهان و فک و خود را 5 ثانیه در همین حالت نگه دارید. این حرکت را ده بار و هر بار 5 ثانیه انجام دهید تا به مرور زمان لاغر شدن صورت شما محسوس شود.

چهره ماهی شکل

ورزش ماهی شکل کردن صورت “چهره خندان ماهی” نیز نامیده می‌شود. این ورزش یکی از روش‌های ساده برای لاغر کردن صورت است و موجب می‌شود که شکل گونه و چانه شما زیبا ، جذاب و بدون چربی اضافی شود. لب‌های خود را به شکل ماهی کنید و 5 ثانیه به همان صورت نگه دارید (10 بار این تمرین را تکرار کنید) . این ورزش را می‌توانید در هر حالتی (نشسته ، ایستاده و در حال تماشای تلویزیون) انجام دهید تا لاغر شدن صورت شما سریع باشد.

چهره ماهی شکل

خارج کردن نفس برای لاغر کردن صورت

این ورزش یکی از بهترین ورزش‌ها برای لاغر کردن صورت و غب‌غب و رفع معایب عضلات صورت و چانه است. انجام این تمرین موجب می‌شود که خط زیبایی ، روی گونه و چانه شما بیفتد. سر خود را تا جایی که می‌توانید به سمت عقب ببرید ، سپس هوای داخل ریه‌های خود را به بیرون فوت کنید ، چند ثانیه این فوت کردن را ادامه دهید و سپس استراحت کنید. این حرکت را ده بار پشت سر هم انجام دهید.

خارج کردن نفس برای لاغر کردن صورت

© وب سایت پزشکی و سلامت دکتر سوشا

شما هم می توانید در مورد این مقاله پرسش خود را با ما به اشتراک بگذارید

برای ثبت پرسش خود لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شده یا روی دکمه " افزودن پرسش جدید " کلیک کنید. همچنین پرسش شما بعد از ثبت، توسط مدیریت سایت بررسی و بعد از تاییدیه مدیریت سایت، پرسش شما نمایش داده می شود.
هیچ پرسشی در رابطه با این مقاله مطرح نشده است. چنانچه پرسشی دارید، آن را با کاربران و پزشکان سایت مطرح نمایید.
مقالات پیشنهادی
ویدئوها
ویدئوهای بیشتر