مشاوره آنلاین با بهترین متخصصین بصورت تلفنی و اینترنتی

15 فانتزی برای تحریک میل جنسی آقایان

مجله پزشکی و سلامت
0 نظر | مدت زمان خواندن مقاله: 7 دقیقه
درخصوص این مطلب سوال دارید؟
15 فانتزی برای تحریک میل جنسی آقایان

چکیده مطلب 

فانتزی ذهنی چیست ؟ فانتزی‌های زناشویی به مجموعه افکاری گفته می‌شود که در ذهن طرفین وجود دارد و باعث تحریک جنسی آن‌ها می‌شود. در این مقاله 15 فانتزي جنسي که می‌توانند به بهبود روابط کمک کنند را برای شما توضیح می‌دهیم.

فانتزی جنسی چیست ؟

فانتزی زناشویی افکاری و رفتاری هستند که در مورد رابطه جنسی در ذهن افراد شکل می‌گیرد. به عبارت دیگر فانتزی های رابطه زناشویی به تحریک جنسی افراد کمک می‌کند. انواع فانتزی جنسی بسیار زیاد، و لیست فانتزی های مردان بسیار مفصل است. به عبارت دیگر، هر کسی می‌تواند انواع فانتزی های زناشویی را در ذهن خود پرورش دهد.

تحریک میل جنسی : انواع فانتزی های زناشویی

رابطه فانتزی جنسی چیست؟

رابطه جنسی فانتزی نوعی از رابطه است که در آن بر اساس فانتزی های زناشویی هر یک از طرفین عمل می‌شود. مثلاً ممکن است یکی از فانتزی های مردان در حین رابطه جنسی ، تصور کردن یک بازیگر بجای همسرش باشد. پوزیشن های فانتزی زناشویی نیز از رایج‌ترین فانتزی های جنسی است. برای داشتن پوزیشن فانتزی رابطه جنسی ، یکی از طرفین باید شرایط بدنی خاصی داشته باشد.

” چرا میل جنسی شوهرم کم شده ؟برای مشاهده پاسخ و مطالعه مقاله روی لینک کلیک کنید.

یک پیشنهاد رایگان به کاربران :در صورتی که سوالی دارید، می‌توانید به بخش مشاوره پزشکی آنلاین سایت پزشکی دکتر سوشا مراجعه کرده و سؤالات خود را مطرح نمایید. 

تحریک میل جنسی : فانتزی های مردانه

1- برای تحریک میل جنسی خودجوش باشید

رابطه جنسی خود را از یکنواختی نجات دهید، برای مردتان کسل کننده نباشید. رابطه جنسی که هیچ تنوعی نداشته باشد و شما مانند یک چوب خشک در تخت خواب کنار شوهرتان باشید ، هیچ جذابیتی برای مرد ندارد. در تخت خواب شیطون باشید و در مکان‌های مختلف خودتان را به همسرتان نزدیک کنید و به او بفهمانید که به رابطه جنسی با او نیاز دارید.خودجوش بودن شما موجب تحریک میل جنسی همسرتان می‌شود.

تحریک میل جنسی : فانتزی های روابط زناشویی

2- برای تحریک میل جنسی آقایان ، دلبرانه صحبت کنید

برای تحریک میل جنسی آقایان سعی کنید از واژه‌های دلبرانه و تحریک‌آمیز استفاده کنید. حتی گاهی می‌توانید از واژه‌های کثیف نیز استفاده کنید.زمانی که کلمات تحریک‌آمیز را در گوش او زمزمه کنید ، او دیوانه‌تر می‌شود و از رابطه جنسی لذت بیشتری می‌برید.

تحریک میل جنسی : فانتزی های غیرعادی مردان

3- لباس زیر زنانه زیبا عاملی برای تحریک میل جنسی آقایان

چه لباسی باعث تحریک مردان میشود ؟ علاقه مردان به لباس خواب غیرقابل‌انکار است. لباس زیر هم یک لباس تحریک کننده مرد است. زمانی را وقف انتخاب لباس زیر مناسب کنید. سعی کنید از رنگ‌های زیبا و تحریک‌آمیز استفاده کنید و لباس‌های زیرتان یک رنگ و ست باشد.آقایان اهمیت زیادی برای لباس‌های زیر شما قائل هستند و زیبایی لباس زیر ، به تحریک میل جنسی آن‌ها کمک می‌کند و موجب می‌شود که شما جذاب‌تر شوید.

اگر مشکل شما بی‌میلی جنسی است، پیشنهاد می‌کنیم مقاله ” 6 علت بسیار مهم کم شدن میل جنسی در روابط زناشویی ” را از مجله سلامت دکترسوشا مطالعه نمایید.

تحریک میل جنسی : عکس فانتزی های زناشویی

4- میل شما موجب تحریک میل جنسی همسرتان می‌شود

مردان دوست دارند که فانتزی‌های جنسی خود را بگویند اما از برخورد همسرشان می‌ترسند. سعی کنید این ترس بینتان را از بین ببرید و خود را مایل نشان دهید تا همسرتان بتواند به راحتی با شما صحبت کند.

تحریک میل جنسی : فانتزی های غیر عادی مردان

5- عشق‌بازی و تحریک میل جنسی

گاهی به عنوان یک خانم ، نمی‌دانید که مردتان ترس شما را از آلت تناسلی‌اش می‌فهمد. بهتر است در شروع رابطه کمی عشق‌بازی کنید تا این ترس از میان برود و بتوانید در رابطه جنسی احساس بهتری داشته باشید و این احساس را به همسرتان منتقل کنید. این نکته را هیچ‌وقت فراموش نکنید که عشق‌بازی شما را نرم کرده و باعث تحریک میل جنسی همسرتان می‌شود.

تحریک میل جنسی : فانتزی جنسی مردان

6- برای تحریک میل جنسی آقایان ، ساکت نباشید

بسیاری از مشکلات زناشویی از جایی آغاز می‌شود که خانم در حین رابطه جنسی هیچ صحبتی نمی‌کند و تمام مدت ساکت به انجام رابطه جنسی خود ادامه می‌دهد. اگر در تخت خواب ساکت باشید ، مرد حس می‌کند که هیچ احساسی به شما منتقل نمی‌کند و شما هیچ احساسی در این رابطه ندارید. صحبت کردن در حین رابطه جنسی و ابراز احساساتتان موجب تحریک میل جنسی همسرتان می‌شود و هر دو از داشتن رابطه جنسی لذت بیشتری خواهید برد. آوا و صداها ، احساسات شما را به مرد منتقل می‌کند و از هر چیزی گویاتر هستند.

میل جنسیم کم شده چطور اونو درمان کنم ؟ ”  برای اطلاع از پاسخ این سؤال روی لینک کلیک کنید.

تحریک میل جنسی : شیطونی در تخت خواب

7- اسمش را صدا بزنید

زمانی که شما اسم همسرتان را در گوش‌هایش صدا بزنید ، حس عشق را به او منتقل می‌کنید. او عاشق این کار است. زمانی که شما اسمش را صدا می‌زنید ، او به اوج لذت جنسی خود نزدیک می‌شود و حس عاشقانه بیشتری دارد. زمزمه کردن اسم در گوش آقایان به تحریک میل جنسی آن‌ها کمک می‌کند.

تحریک میل جنسی : اسمش را صدا بزنید

8- در تماشای فیلم با او همراه باشید

آقایان علاقه شدیدی به تماشای فیلم و تلویزیون دارند. شاید این کار آقایان شما را ناراحت کند و در آن لحظه نیاز داشته باشید که توجه بیشتری از سمت آقایان ببینید. توجه کنید که آقایان با تماشای فیلم و تلویزیون ، تحریک می‌شوند و حس جنسی آن‌ها روشن می‌شود. برای تحریک میل جنسی آقایان آن‌ها را در تماشای فیلم همراهی کنید و رابطه جنسی بهتری داشته باشید.

تحریک میل جنسی : فانتزی های زناشویی

9- تحریک میل جنسی با ستایش آقایان

در رابطه جنسی ، مردان بیش‌تر علاقه دارند که آن‌ها را بابت کارهای درستی که انجام می‌دهند ، ستایش کنید و کمتر راجع به کارهای نادرستشان صحبت کنید. ستایش کردن آن‌ها موجب می‌شود که بیشتر تحریک شوند و علاقه آن‌ها نسبت به رابطه جنسی با شما بیشتر شود.

تحریک میل جنسی : فانتزی جنسی

10- با ناتوانی جنسی او کنار بیایید

گاهی ممکن است همسر شما به دلایلی مانند اضطراب دچار ناتوانی جنسی (اختلال نعوظ) شود و یا به اوج لذت جنسی نرسد ، در چنین مواقعی کنار او  باشید تا مشکل جنسی او برطرف شود.می‌توانید او را با ماساژ کمر و عشق‌بازی بیشتر همراهی و کمک کنید.

برای بهبود مشکلات نعوظ می‌توانید از ” تقویت قوای جنسی با میوه ” یا “ درمان اختلال نعوظ با روش های نوین پزشکی ” استفاده کنید.

تحریک میل جنسی : فانتزیهای جنسی

11- نیازهایتان را به او بگویید

آقایان در تشخیص نیازهای شما به شدت ضعیف هستند و به سختی می‌توانند نیازهای جنسی شما را تشخیص دهند. برای داشتن رابطه جنسی بهتر ، باید نیازهایتان را به او بگویید ، گفتن نیازهایتان باعث تحریک میل جنسی او می‌شود و هم شما را به لذت جنسی نزدیک می‌کند. مردان علاقه زیادی دارند که نیازهای شما را برطرف کنند و شما را به اوج لذت جنسی برسانند.

اگر با این روش‌ها مشکل شما حل نمی‌شود، شاید بهتر باشد از مشاوره برای بهبود رابطه جنسی کمک بگیرید. برای آشنایی کامل با روش‌های درمان اختلالات جنسی، مقاله ” درمان اختلالات جنسی ” را از سایت پزشکی دکتر سوشا مطالعه نمایید تا با مراکز درمانی اختلالات جنسی نیز آشنا شوید.

تحریک میل جنسی : رنگ های تحریک کننده مردان

12- به او اجازه دهید که نگاهتان کند

مردان علاقه زیادی به نگاه کردن به همسرشان دارند. حتی اگر شما تصور می‌کنید که به اندازه کافی عالی و خوش اندام نیستید ، اما او با نگاه کردن به اندام شما ، لذت می‌برد. چاقی‌ های موضعی ناحیه شکم که شما را این‌قدر نگران کرده است ، برای او هیچ اهمیتی ندارد و از نگاه کردن به شما لذت می‌برد. برای تحریک میل جنسی او ، اجازه دهید شما را به خوبی برانداز کند.

تحریک میل جنسی : فانتزی جنسی زنان

13- برای تحریک میل جنسی آقایان ، به تمایلات او بله بگویید

برای مردان رابطه جنسی به منزله راهی برای ابراز احساسات است. وقتی او را پس می‌زنید ، به غرور او بر می‌خورد و او احساس نادیده گرفته شدن می‌کند .به جای اینکه مستقیماً به او نه بگویید ، دلیل نه گفتنتان را به او توضیح دهید تا از نه گفتن شما ناراحت و دلخور نشود.

تحریک میل جنسی : تخت مخصوص زناشویی

14- برای برقراری رابطه جنسی آماده باشید

چه باور کنید چه نکنید ، مردان آمادگی شما را برای داشتن رابطه جنسی ، دوست دارند. طبق مقاله‌ای در روزنامه سلامت زنان ، مردان بسیار علاقه دارند که همسرشان به سمتشان بیاید و ابراز آمادگی نسبت به داشتن یک رابطه جنسی عاشقانه را داشته باشد. به جای اینکه همیشه ابراز ناتوانی و خستگی نسبت به داشتن رابطه جنسی داشته باشید ، خوب است که گاهی خودتان را علاقه‌مند به داشتن این رابطه نشان دهید.

آیا از عواملی که باعث می‌شود مردان نتوانند نعوظ داشته باشند، آگاهید؟ مقاله ” 17 عاملی که باعث ایجاد اختلال نعوظ در مردان میشود ” را مطالعه نمایید.

تحریک میل جنسی : تاس فانتزی زناشویی

15- خودتان را مایل به رابطه جنسی نشان دهید

قبل و در حین داشتن رابطه جنسی ، علاقه خود را به داشتن رابطه جنسی بیان کنید و بگذارید تا بداند که شما از رابطه جنسی‌تان لذت می‌برید. اگر شما نسبت به رابطه‌تان احساس رضایت نداشته باشید ، او از انجام این کار لذت نمی‌برد و رابطه عاشقانه‌ای نخواهید داشت.

تحریک میل جنسی : خودتان را مایل به رابطه جنسی نشان دهید

فانتزی های غیرعادی مردان

فانتزی های جنسی به شما کمک می‌کند تا رابطه زناشویی خود را تحکیم بخشید اما در نظر داشته باشید که از قبل در این مورد با همسر خود صحبت کنید و او را در جریان کارهای فانتزی بگذارید. گاهی عدم رضایت همسر یا عدم علاقه مندی وی از نوع رابطه فانتزی می‌تواند باعث اختلاف در رابطه و جدایی شما گردد. ویدیو زیر صحبت‌های دکتر هلاکویی در مورد فانتزی های غیرعادی مردان و فانتزی مردانه نامتعارف است.

https://stream.drsosha.com/3iqqxem3jhf3

نتیجه گیری:

استفاده از فانتزي هاي جنسي که در بالا ذکر شدند می‌توانند به بهبود روابط جنسی کمک کنند. به یاد داشته باشید که رابطه جنسی باید بر اساس توافق طرفین انجام شود، بنابراین اگر از فانتزی های جنسی همسرتان راضی نیستید، با او صحبت کنید.


دیگر اسامی مقاله:

  • فانتزی‌های جنسی مردان
  • فانتزي هاي زناشويي
  • فانتزی های جنسی زنان
  • فانتزی های روابط زناشویی

تهیه و گردآوری : سایت سلامت دکتر سوشا

شما هم می توانید در مورد این مقاله پرسش خود را با ما به اشتراک بگذارید

برای ثبت پرسش خود لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شده یا روی دکمه " افزودن پرسش جدید " کلیک کنید. همچنین پرسش شما بعد از ثبت، توسط مدیریت سایت بررسی و بعد از تاییدیه مدیریت سایت، پرسش شما نمایش داده می شود.

سلام ، مدتی است در رابطه با همسرم گاهی اوقات نه همیشه برای تحریک بیشتر و لذت بیشتر از اسم یکی از خانم های فامیل استفاده میکنیم. خصوصا همسرم خیلی بیشتر لذت میبرند اما بلافاصله بعد از ارگاسم خیلی سر خورده میشه و ناراحت و به من هم ایراد میگیرند،
آیا اصلا اینکار مجاز هست یا نه ؟ زنای ذهنی بحساب میاد یا نه ؟ خیلی ممنون از اینکه من رو کمک کنید

مشاهده کامل

با سلام اگر شما در هنگام رابطه این خانم رو در تصورات خود دارید بلی فانتزی جنسی محسوب میشه با شخص غیر همسرتون.در مورد جنبه مذهبی این موضوع اطلاعی نداریم ما. به لحاظ اخلاقی این کار صحیح نیست که شما در بستر خصوصیتون افراد دیگری رو حتی به صورت غایب وارد رابطه خود کنید. ولی بهتره با روانشناس در مورد علت تمایل خود و همسرتون به این کار صحبت کنید تا بتونن به صورت ریشه ای موضوع رو حل کنند. با تشکر
آیا این پاسخ برای شما مفید بود؟
مقالات پیشنهادی
ویدئوها
ویدئوهای بیشتر