فروش لوازم آرایشی و بهداشتی (بالای مقالات)

مردها هنگام لخت دیدن همسر خود، به چه چیزهایی فکر می‌کنند؟

مجله پزشکی و سلامت
0 نظر | مدت زمان خواندن مقاله: 6 دقیقه
درخصوص این مطلب سوال دارید؟
مردها هنگام لخت دیدن همسر خود، به چه چیزهایی فکر می‌کنند؟

خواندن ذهن مردها ، هنگام لخت دیدن همسرشان

خواندن ذهن مردها هنگام لخت دیدن همسرشان معمایی است که ذهن بسیاری از زنان را اشغال کرده است. این وضعیت بسیار ناراحت کننده است ، زیرا منتظرید هنگامی که شما را لخت می‌بیند ، از چشمانش همه چیز را بخوانید ، اما نمی‌توانید افکارش را کشف کنید. اهمیتی ندارد که چقدر بهم نزدیک هستید ، مهم این است که هنگام لخت دیدن شما ، افکار خاصی به ذهن او خطور می‌کند که شما فکرش را هم نمی‌کنید. پس اجازه دهید رازهایی از افکار مردان را هنگام لخت دیدن شما ، برایتان آشکار کنیم.
در واقع در این مطلب به تعدادی از تفکرات اشتباه شما را راجع به افکار مردان اشاره می‌کنیم.

لخت دیدن : زنوشوهر لخت

یک پیشنهاد رایگان به کاربران : در صورتی که سوالی دارید، می‌توانید به بخش مشاوره پزشکی آنلاین سایت پزشکی دکتر سوشا مراجعه کرده و سؤالات خود را مطرح نمایید. 

او چاق شده است

خوب است بدانید که شوهر شما اگر شما را دوست داشته باشد ، هرگز به اضافه وزن شما فکر نمی‌کند ، بلکه تنها چیزی که نظر او را جلب می‌کند زیبایی اندام شما است. این نکته را بدانید که مردها در مقابل شما، نسبت به اندام خودشان اعتماد به نفس ندارند و آن‌قدر که نگران ظاهر و اندام خودشان هستند به اضافه وزن شما توجه نمی‌کنند. پس سعی کنید آن لحظه را خاص کنید.

لخت دیدن : لخت زن و شوهر

امروز روز شانس منه ، زن من نیاز به رابطه جنسی داره

بیایید منصفانه راجع به مردها فکر کنیم . واقعیت این است که مردها تمام مدت ، به تخت خواب و رابطه جنسی فکر نمی‌کنند. اگر تصور شما این است که لخت دیدن شما ، هورمون‌های جنسی مرد شما را تشدید می‌کند ، بهتر است افکارتان را عوض کنید. مردها افراد احساسی هستند و بیش از اینکه هنگام لخت دیدن شما به رابطه جنسی فکر کنند، به نوازش و ابراز احساسات کردن با شما فکر می‌کنند. قلب مردان به جسمشان ارجحیت دارد. 

پیشنهاد می‌کنیم مقاله ” ایده‌‌آل ترین مدت زمان برای یک رابطه جنسی ” را نیز در وب‌سایت پزشکی و سلامت دکتر سوشا بخوانید.

لخت دیدن : زن مرد لخت

چقدر ترک خوردگی و زخم روی پوست بدن او را زشت کرده است

چرا تصور می‌کنید که مردها این‌قدر به جای زخم و یا ترک خوردگی روی پوست شما حساس هستند؟ همسرتان شما را دوست دارد و در هنگام لخت دیدن شما ، زیبایی‌هایتان را می‌بیند. چرا با این افکار اشتباه خودتان را معذب می‌کنید؟ به این چیزهای کوچک فکر نکنید و فقط سعی کنید که خودتان را به مردتان نزدیک‌تر کنید.

لخت دیدن : زن شوهر لخت

اون بازی فوتبال چقدر خوب بود

هنگام لخت دیدن شما ممکن است ، فکر فوتبال و بازی‌های ورزشی به ذهن مرد زندگی‌تان ، خطور کند. این شاید شما را ناراحت کند. اما به جای اینکه خودتان را اذیت کنید ، از این اتفاق خوشحال باشید. زیرا فکر کردن به ورزش و یا حتی کشتی گرفتن و یا انجام فعالیت‌های ورزشی ، باعث می‌شود که مدت زمان رابطه جنسی شما بیشتر شود و این چیزی است که هر زوجی از آن خوشحال می‌شود. پس به جای شکایت کردن ، با او همراه باشید و حتی اجازه دهید تکنیک‌های ورزشی خاصی را روی شما اجرا کند.

لخت دیدن : زن و مرد لوخت

من چیزهای نگران کننده دیگری دارم

مهم نیست که چه افکاری ذهن مرد زندگی‌تان را مشغول کرده است و چقدر مشغله کاری و فکری دارد. تنها چیزی که اهمیت دارد این است که با لخت دیدن شما ، همه چیز از فکرش خارج می‌شود و به تنها چیزی که فکر می‌کند شما هستید. تصور نکنید که مردتان به خاطر مشغله‌های زیاد به شما توجه نمی‌کند. لخت دیدن شما دوای تمام دردهای اوست.

لخت دیدن : برهنه زن ومرد

آرزو دارم که او چراغ‌ها را خاموش کند

بعد از یک روز خسته کننده و پر از فکر و دغدغه ، لخت دیدن شما ، روحیه تازه‌ای به همسرتان می‌دهد. بنابراین برای اینکه بتوانید خستگی را از تن مرد زندگی‌تان بیرون کنید ، قبل از رسیدن او به منزل ، خودتان را آراسته کنید و سعی کنید قبل از رسیدن همسرتان چراغ‌های منزل را کم کنید و در نور کم و عاشقانه‌ای منتظر او بنشینید. نور کم ، حس عاشقانه مرد شما را بیشتر تحریک و لخت بودن در خانه مرد زندگی‌تان را شگفت زده می‌کند. خوب است بدانید که مردها از تاریکی لذت می‌برند و در زمان لخت دیدن شما ، یکی از قوی‌ترین فکرهایی که به سرشان می‌زند ، خاموش کردن چراغ‌ها است.

لخت دیدن : زن و شوهر برهنه

زمان کم دارم و او را نمی‌خواهم

چرا تصور می‌کنید که مردتان شما را پس می‌زند؟ گاهی مردتان وقت کافی برای بودن با شما را ندارد و باید از منزل خارج شود ، اما این به آن معنی نیست که لخت دیدن شما ، او را وسوسه نکرده است. به جای اینکه او و خودتان را ناراحت کنید ، در همان زمان کم کنار او باشید. بودن زن و مرد لخت در حمام یک روش سریع است. حتی می‌توانید در حد یک دوش گرفتن ساده، وقتی هردو زن وشوهر لخت هستید، کنار او باشید و از عشق یکدیگر لذت ببرید.

لخت دیدن : لخت بودن زن و مرد

زمانش رسیده که لباس‌هایم را بپوشم

چرا در استرس لباس پوشیدن هستید؟ چرا فکر می‌کنید مردتان از لخت دیدن شما خسته شده است و دیگر از دیدن شما لذت نمی‌برد؟ به جای این تفکرات اشتباه ، با اعتماد به نفس کامل پیش همسرتان بشینید و مانند آهنربایی ، او را به سمت خودتان جذب کنید. زمان را از دست ندهید ، لخت دیدن شما عشق مضاعفی در دل همسرتان به وجود می‌آورد. وقتی زن و مرد لخت باشند برای هر دو طرف هیجان انگیز است. دیدن مردان لخت همان اندازه برای خانم‌ها هیجان انگیز است که دیدن همسر لخت برای آقایان هیجان‌انگیز است.

پیشنهاد: برای اطلاع از اشتباهات رایج پیش از رابطه جنسی ” روی لینک کلیک کنید.

لخت دیدن : زن لخت مرد لخت

آرزو دارد ، زمان به عقب برگردد و دوباره از نو آغاز کنیم

مطمئناً مرد شما دوست دارد تا رابطه‌‌تان هیجان و طراوت روزهای اول آشنایی و ازدواج را داشته باشد. گاهی زندگی بسیار یکنواخت می‌شود و همه ما خودمان را درگیر دنیای کار و مادیات می‌کنیم. لخت دیدن شما باعث می‌شود ، هیجان زیادی به مردتان وارد شود و زندگی‌تان از یکنواختی خارج شود. خوب است بدانید که هیچ وقت برای این هیجانات دیر نیست. حتی اگر سنتان بالا رفته است، می‌توانید با چنین کارهایی ، طراوت روزهای اول آشنایی را به زندگی‌‎تان برگردانید. بودن زن مرد برهنه در آغوش هم و تماس بدن لخت زن و مرد استرس‌ها را تا حد زیادی کاهش میدهد.

لخت دیدن : زنو مرد لخت

آرزو دارم که به جای تو آنجلینا جولی را داشتم

اگرچه در ذهن مردان ، احساسات خیالی راجع به بازیگران و یا خواننده‌های معروف وجود دارد اما این دلیل بر آن نیست که هنگام دیدن زنی که لخت باشد به بازیگران معروف فکر می‌کند و یا دوست دارد به جای شما ، آن‌ها را در آغوش بکشد. فکرتان را با این تفکرات اشتباه پر نکنید و اعتماد به نفس خودتان را بالا ببرید. بالا بردن اعتماد به نفس به شما کمک می‌کند که مردتان نیز نسبت به اندام ، قیافه و خصوصیات اخلاقی شما احساس بهتری داشته باشد و با لخت دیدن شما ، تنها فکرهای عاشقانه به ذهنش خطور کند.

لخت دیدن : زن وشوهر برهنه


مقالات پیشنهادی دکتر سوشا :


تهیه و گردآوری : سایت سلامت دکتر سوشا

شما هم می توانید در مورد این مقاله پرسش خود را با ما به اشتراک بگذارید

برای ثبت پرسش خود لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شده یا روی دکمه " افزودن پرسش جدید " کلیک کنید. همچنین پرسش شما بعد از ثبت، توسط مدیریت سایت بررسی و بعد از تاییدیه مدیریت سایت، پرسش شما نمایش داده می شود.
هیچ پرسشی در رابطه با این مقاله مطرح نشده است. چنانچه پرسشی دارید، آن را با کاربران و پزشکان سایت مطرح نمایید.
مقالات پیشنهادی
ویدئوها
ویدئوهای بیشتر