فروش لوازم آرایشی و بهداشتی (بالای مقالات)

سایز انگشتر عشقتان را به راحتی حدس بزنید

مجله پزشکی و سلامت
0 نظر | مدت زمان خواندن مقاله: 3 دقیقه
درخصوص این مطلب سوال دارید؟
سایز انگشتر عشقتان را به راحتی حدس بزنید

لحظه عاشقانه هر زن و مرد

مجله پزشکی و سلامت : زیباترین لحظه هر مردی ، زمانی است که بخواهد حلقه یا انگشتر نامزدی برای عشقش بخرد و او را سورپرایز کند.همیشه این سؤال در مغز او شکل می‌گیرد که چگونه بدون وجود عشقش می‌تواند برای او حلقه بخرد. انتخاب مدل و طرح انگشتر آسان است ، اما انتخاب سایز انگشتر برای انگشتان هر کسی ، کار دشواری است و سایز انگشتر ، چالشی است که هر کسی موقع خرید انگشتر با آن مواجه می‌شود.
چندین راهکار برایتان درباره حدس زدن سایز انگشتر ارائه می‌دهیم که برایتان بسیار مفید است.

1- از خانواده‌اش بپرسید

برای اینکه بتوانید اندازه انگشتر دستان عشقتان را بیابید ، بهترین راه این است که از خانواده عشقتان کمک بگیرید. خانواده نامزد شما ، نزدیک‌ترین ارتباط را با او دارند و بیشتر از سایر افراد می‌توانند در یافتن انگشتر مناسب او به شما کمک کنند.

2- از دوستانش بپرسید

دخترها معمولاً راجع به این مسائل با یکدیگر صحبت می‌کنند به همین خاطر، می‌توانید از بهترین دوست نامزدتان برای یافتن سایز انگشتر او ف کمک بگیرید و به او بگویید که در این مورد با نامزدتان صحبتی نکند، تا بتوانید او را غافل‌گیر کنید.

3- خودتان زرنگ باشید

زمانی که با عشقتان در حال صحبت کردن و یا تماشای تلویزیون هستید ، می‌توانید به راحتی بحث را به سمت صنعت طلا و جواهر بکشانید و از میان حرف‌هایش به صورت زیرکانه سایز انگشتر او را بیابید.می‌توانید طوری بحث را به سمت سایز انگشتر بکشید که او متوجه قصد شما هم نشود.

خودتان زرنگ باشید

4- دست او را با دست خودتان مقایسه کنید

زمانی که کنار او نشسته‌اید و دستان او را در دستانتان گرفته‌اید ، می‌توانید دست او را روی دست خودتان گذاشته و انگشتانتان را با یکدیگر مقایسه کنید تا بتوانید اندازه انگشتر او را متوجه شوید.

5- برایش انگشتر دیگری بخرید

برای اینکه سایز انگشتر او را پیدا کنید ، می‌توانید با او به طلافروشی بروید و انگشتر دیگری برایش بخرید تا سایز انگشتر او را پیدا کنید. این کار باعث می‌شود که مدل مورد علاقه و یا سایز انگشتر او را به آسانی در بیابید و بتوانید برای مراسم نامزدی ، حلقه یا انگشتر زیبا و مناسبی برای او بخرید.

6- در هنگام خواب ، سایز انگشتر او را پیدا کنید

بهترین زمان برای یافتن انگشتر مناسب نامزدتان ، زمانی است که او به آرامی به خواب رفته است . حواستان باشد که اندازه انگشتان هر دست با دست دیگر متفاوت است و انگشتی را اندازه بگیرید که قصد خریدن انگشتر برای آن را دارید. برای خریدن حلقه ، سایز انگشتر دست چپ را اندازه بگیرید ، تا بتوانید حلقه یا انگشتر مناسبی برای عشقتان بخرید.

در هنگام خواب ، سایز انگشتر او را پیدا کنید

7- انگشتر او را بدزدید

این بهترین راه برای حدس سایز انگشتر عشقتان است. می‌توانید انگشتری را از جعبه جواهر او بردارید و سریعاً با آن انگشتر به طلا فروشی بروید تا حلقه یا انگشتر مناسبش را برایش بخرید. سپس سریعاً انگشتر او را سر جایش بگذارید تا نامزدتان، از چیزی باخبر نشود.

8- از روی انگشتر او نقاشی کنید

به جای اینکه انگشتر او را بدزدید ، طرح انگشتر را روی کاغذی طراحی کنید و دایره انگشتر را بکشید تا بتوانید از این راه سایز انگشتر عشقتان را پیدا کنید.این راه آسان‌تر از دزدیدن انگشتر او است.

9- حدس بزنید

اگر هیچ یک از راه‌های بالا را نتوانستید استفاده کنید ، راه آخر گمان و حدس زدن است.با توجه به اندازه تقریبی انگشتان عشقتان می‌توانید انگشتری برای او بخرید که شاید انگشتر به انگشتان او بخورد.

حدس بزنید

10- با نامزدتان برای خرید انگشتر بروید

اگر می‌خواهید با اطمینان خاطر بیشتر برای او انگشتر بخرید ، بهتر است همراه با عشقتان به خرید انگشتر یا حلقه بروید ، تا با اطمینان خاطر انگشتر مناسبی را برای او انتخاب نمایید و مدل و طرح انگشتر را نیز خودش بپسندد.

© وب سایت پزشکی و سلامت دکتر سوشا

شما هم می توانید در مورد این مقاله پرسش خود را با ما به اشتراک بگذارید

برای ثبت پرسش خود لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شده یا روی دکمه " افزودن پرسش جدید " کلیک کنید. همچنین پرسش شما بعد از ثبت، توسط مدیریت سایت بررسی و بعد از تاییدیه مدیریت سایت، پرسش شما نمایش داده می شود.
هیچ پرسشی در رابطه با این مقاله مطرح نشده است. چنانچه پرسشی دارید، آن را با کاربران و پزشکان سایت مطرح نمایید.
مقالات پیشنهادی
ویدئوها
ویدئوهای بیشتر