تشخیص جنسیت جنین بدون سونوگرافی؛ [12 روش کلی]

مجله پزشکی و سلامت
1 نظر | مدت زمان خواندن مقاله: 3 دقیقه
درخصوص این مطلب سوال دارید؟
تشخیص جنسیت جنین بدون سونوگرافی؛ [12 روش کلی]

12 روش برای تعیین جنسیت جنین بدون سونوگرافی

راه‌های تعیین جنسیت جنین بدون سونوگرافی

مجله پزشکی و سلامتمردم اطراف شما در تمام طول دوران بارداری‌تان، دائماً در حال حدس شدن و تشخیص جنسیت جنین داخل رحم شما هستند. هر یک از آن‌ها داستان و نشانه خاصی برای تعیین جنسیت جنین شما دارند که در اکثر موارد این تعیین جنسیت جنین قابل اعتماد نیست. در این مطلب می‌خواهیم روش‌های جالب مدرنی را برای تعیین جنسیت جنین در دوران بارداری برایتان معرفی کنیم که تا حدود زیادی قابل اعتماد هستند.

تعیین جنسیت جنین با ضربان قلب جنین

اگر ضربان قلب جنین شما در دوران بارداری، حدود 150 (در دقیقه) باشد، جنسیت فرزند شما دختر خواهد بود، اما اگر ضربان قلب او کم‌تر از 150 باشد، جنسیت فرزند شما به احتمال زیاد پسر است. همچنین ضربان قلب دخترها کوبش و ضربت بیش‌تری نسبت به پسرها دارند.

استفاده از تقویم چینی برای تعیین جنسیت جنین

تقویم چینی با استفاده از سن مادر و زمان زایمان جنین (ماه لقاح)، جنسیت فرزند را تعیین می‌کند. می‌توانید برای تعیین جنسیت جنین خود در دوران بارداری از این تقویم استفاده نمایید.

تعیین جنسیت جنین مایان

این روش تعیین جنسیت بدون سونوگرافی شبیه به تعیین جنسیت جنین با تقویم چینی است. در این روش بر اساس سن مادر و سال باردار شدن او، جنسیت فرزند تعیین می‌شود. اگر هر دو زوج و یا فرد باشد، جنسیت فرزند دختر است، اما اگر یکی فرد و دیگری زوج باشد، جنسیت فرزند پسر است.

تعیین جنسیت جنین مایان

تعیین جنسیت بدون سونوگرافی با ولع ترش و شیرین

اگر در دوران بارداری، زن باردار ولع مصرف مواد شیرین داشته باشد، جنسیت فرزند او دختر، اما اگر ولع مواد ترش داشته باشد، فرزند او پسر است.

چهره مادر در دوران بارداری

به اصطلاح عامیانه، فرزند دختر زیبایی مادر را می‌دزدد. اگر مادر باردار در دوران بارداری زیبایی و جذابی چهره‌اش را از دست بدهد، جنسیت فرزندش دختر است. اما اگر زیبایی مادر در دوران بارداری بیش‌تر شود، جنسیت فرزند او پسر است.

تعیین جنسیت بدون سونوگرافی با حالت تهوع و بیماری صبحگاهی

اگر در سه ماهه اول دوران بارداری خود، بیش از حد تهوع و احساس بیماری دارید، به احتمال زیاد، جنسیت فرزند شما دختر است. اما اگر احساس بیماری و تهوع شما طولانی و مکرر نیست، پسردار خواهید شد.

نرمی و خشکی دست راهی برای تعیین جنسیت بدون سونوگرافی

در دوران بارداری نرمی و خشکی دستانتان، راهی برای تعیین جنسیت بدون سونوگرافی است. اگر پوست دست شما در دوران بارداری نرم باشد، جنسیت فرزند شما دختر و اگر خشک باشد، پسر است.

نرمی و خشکی دست راهی برای تعیین جنسیت بدون سونوگرافی

تعیین جنسیت جنین با حالت خوابیدن

اگر در دوران بارداری، به سمت راست می‌خوابید، جنسیت فرزند شما دختر و اگر به سمت چپ می‌خوابید جنسیت فرزند شما پسر است.

نوسانات خلق و خو

اگر در سه ماهه اول دوران بارداری، نوسانات خلقی شما بسیار زیاد است، دختردار خواهید شد، در غیر این صورت، پسردار می‌شوید. این روش بسیار جالبی برای تعیین جنسیت جنین است.

تعیین جنسیت جنین با میزان شیطنت جنین

اگر جنین شما در شکمتان زیاد حرکت می‌کند و شیطنت زیادی دارد، احتمال می‌رود که جنسیت فرزند شما دختر است که این‌قدر کنجکاوانه حرکت می‌کند.

شکل شکم و تعیین جنسیت جنین

اگر شکم شما در دوران بارداری خیلی مستقیم بیرون زده باشد، فرزند شما پسر و اگر شکم شما گرد باشد، جنسیت فرزند شما دختر است.

شکل شکم و تعیین جنسیت جنین

رویاها و خواب‌های مختلف

اگر در دوران بارداری، خواب و رؤیای پسردار شدن را دارید، احتمالاً این رؤیاها به واقعیت می‌پیوندد. اگرچه این روش‌های گفته شده برای تعیین جنسیت جنین، ممکن است خیلی قابل اعتماد نباشد، اما بر اساس مشاهدات قبلی، با این روش‌ها، می‌توانید با دقت بالایی جنسیت فرزند خود را تشخیص دهید.

© وب سایت پزشکی و سلامت دکتر سوشا

شما هم می توانید در مورد این مقاله پرسش خود را با ما به اشتراک بگذارید

برای ثبت پرسش خود لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شده یا روی دکمه " افزودن پرسش جدید " کلیک کنید. همچنین پرسش شما بعد از ثبت، توسط مدیریت سایت بررسی و بعد از تاییدیه مدیریت سایت، پرسش شما نمایش داده می شود.

سلام : نقش تغذیه در تعیین جنسیت فرزند و چه غذاهایی برای فرزند پسر خوبه؟

مشاهده کامل

با سلام خدمت شما دوست گرامی چنین چیزی از نظر علمی اثبات نشده و به نظر میرسه روشهایی که برای تعیین جنسیت فرزندان پیشنهاد میشه، موثر نباشن.
آیا این پاسخ برای شما مفید بود؟
مقالات پیشنهادی
ویدئوها
ویدئوهای بیشتر