تحقیقات نشان داده است که یکی از مهمترین متغیرهای موفقیت در رژیم غذایی این است که افراد برنامه و رژیم غذایی‌ای را انتخاب کنند که ساده باشد و بتوانند آن را حفظ کنند. اما سوال بزرگ این است که آیا این رژیم‌ها کار می‌کنند؟ اکثر رژیم‌ها منجر به از دست دادن وزن و کاهش سریع وزن (گاهی اوقات چشمگیر) می‌شوند، اما در پایان، این رژیم‌های غذایی ...

بدن برتر : تیم تناسب اندام بدن برتر + رژیم غذایی

اطلاعات ثبت نشده است
اطلاعات ثبت نشده است
اطلاعات ثبت نشده است
معرفی و خدمات این شرکت در یک نگاه

خدمات ارائه شده توسط تیم بدن برتر

 • ارائه رژیم غذایی متناسب با هر فرد جهت کاهش وزن، افزایش وزن و بهبود ساختار بدن ( بهبود استقامت، توان، قدرت بدنی و …)
 • برنامه‌های تمرینی و ورزشی جهت کمک به کاهش وزن، چربی سوزی و عضله سازی از جمله ورزش‌های هوازی، استقامتی و مقاومتی 
 • یادگیری مهارت‌های تثبیت وزن

رژیم غذایی تیم بدن برتر

رژیم‌های کم‌کربوهیدرات مدت زیادی هست که وجود دارند اما تبلیغات اخیر، موجب شده است که افراد بیشتری به سمت این نوع رژیم‌ها سوق پیدا کنند. اما آیا این گونه رژیم ها امن هستند؟ آیا می‌توان وزن خود را با این رژیم‌ها کاهش داد؟ انسولین یک هورمون است که در بدن شما آزاد می‌شود تا سلول‌هایتان بتوانند قند خون را ذخیره کنند. کربوهیدرات‌های فرآوری شده تأثیر بیشتری بر افزایش قند خون و ترشح انسولین دارند. همین افزایش ترشح انسولین، باعث می‌شود بدن شما به انسولین مقاوم شود و منجر به بالا ماندن قند خون برای مدت بیشتری شود و در پله بعدی منجر به دیابت نوع 2 شود. رژیم‌های غذایی غنی از کربوهیدرات‌های فرآوری شده با افزایش سطح تری گلیسیرید خون می‌توانند خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی عروقی افزایش دهند. رژیم‌های کم کربوهیدرات و پرچربی معمولاً کمتر از 20 درصد انرژی از کربوهیدرات، بیش از 50 درصد انرژی از چربی و مقدار متغیر پروتئین را شامل می‌شود. بسیاری از رژیم‌های غذایی مختلف با تلاش و انگیزه بالا، برای بهبود سلامت بدن تلاش کرده‌اند، اما به طور مداوم برای رسیدن به اهداف کاهش وزن خود موفق نبوده‌اند. در طول 30-40 سال گذشته، متخصصان تغذیه ما را به این باور رسانده‌اند که رژیم غذایی سالم به نوعی با رژیم غذایی کم چربی معادل است به ویژه اگر به دنبال کاهش وزن هستید. برخلاف افکار عموم که رژیم‌های غذایی با چربی بالا خطر ابتلا به چاقی، بیماری قلبی عروقی و دیابت را افزایش می‌دهد، تحقیقات نشان می‌دهد که رژیم‌های کم کربوهیدرات و پرچربی در درازمدت این عوامل خطر متابولیک را کاهش می‌دهند. بررسی‌های مختلف نشان داده‌اند، که رژیم‌های غذایی کم کربوهیدرات و پرچربی در افراد چاق و دارای اضافه وزن در کاهش بافت چربی نسبت به رژیم‌های پرکربوهیدرات موثرتر بوده‌اند. علاوه بر کاهش وزن و بهبود شرایط پوستی، چندین مطالعه بالینی، رژیم کتوژنیک را برای بسیاری از بیماری‌های دیگر، از جمله تشنج، دیابت، سرطان و حتی بیماری آلزایمر، مفید دانسته‌اند. همچنین رژیم‌های غذایی کم کربوهیدرات در حفظ ترکیب بدن موثرتر بوده و توده بدون چربی بدن را حفظ می‌کنند. افزایش سطح HDL و کاهش سطح تریگلیسیرید. شاید شما فکر کنید که مصرف چربی بیشتر باعث افزایش سطح تریگلیسیرید می‌شود اما بسیاری از مطالعات نشان می‌دهد که خوردن کربوهیدرات بیشتر باعث افزایش سطح تری گلیسیرید شما می‌شود، بنابراین خوردن کربوهیدرات کمتر می‌تواند سطح تری گلیسیرید را کاهش دهد. مطالعات نشان می‌دهد که کربوهیدرات کم می‌تواند به کاهش فشار خون بالا و کاهش خطر ابتلا به بیماری‌های مرتبط کمک کند. البته منظور از بالا بردن چربی مصرفی در برنامه غذایی چربی‌های غیر اشباع و اشباع سالم مانند روغن نارگین، آواکادو، کره، روغن زیتون، چربی‌های حیوانی، آواکادو می‌باشد نه چربی‌های ترانس و کارخانه‌ای. و اینکه بستگی به فرد مراجعه کننده دارد که چه نوع برنامه تمرینی و غذایی برای ایشان لازم باشد.

با رعایت برنامه غذایی و ورزش‌هایی که در رژیم غذایی تیم بدن برتر وجود دارد، شخص چه درصدی ماهیچه در طی این رژیم از دست می‌دهد ؟

این موضوع بستگی به چند مورد دارد : ژنتیک فرد، نوع رژیم، اینکه فرد اصلا ورزش می‎کند یا نه و یا اینکه چه ورزشی می‌کند. در هر صورت، شواهد بسیاری وجود دارد که رژیم‌های کم کربوهیدرات که به درستی اجرا شده باشند حاوی یک اثر محافظتی پروتئینی می‌باشد.

آیا رژیم غذایی تیم بدن برتر افتادگی پوست هم ایجاد می‌کند ؟ 

افتادگی پوست بستگی به فرد دارد ولی رژیم غذایی تیم بدن برتر باعث افتادگی پوست نمی‌شود.

اطلاعات تماس با تیم بدن برتر

شبکات اجتماعی تیم بدن برتر 1

مشاهده کامل متن این قسمت
معرفی امکانات و خدمات این شرکت

درباره تیم بدن برتر

اعضای تیم بدن برتر

 • مازیار عزیزی (دانشجوی دکترای فیزولوژی ورزش) و مربی ورزش‌های رزمی (هاپکیدو)
 • هانی فیروز زارع (کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزش) و مربی ورزش‌های رزمی (جودو)
 • دنیا فارسی مربی رسمی فدراسیون پیلاتس و trx
 • میثم تقوی مربی آمادگی جسمانی و مربی رشته crossfit

بهترین خدمات مربوط به رژیم غذایی و تناسب اندام را از ما دریافت کنید

تحقیقات نشان داده است که یکی از مهمترین متغیرهای موفقیت در رژیم غذایی این است که افراد برنامه و رژیم غذایی‌ای را انتخاب کنند که ساده باشد و بتوانند آن را حفظ کنند. اما سوال بزرگ این است که آیا این رژیم‌ها کار می‌کنند؟ اکثر رژیم‌ها منجر به از دست دادن وزن و کاهش سریع وزن (گاهی اوقات چشمگیر) می‌شوند، اما در پایان، این رژیم‌های غذایی منجر به بازگشت به عقب و بازگشت وزن از دست رفته می‌شود. تیم بدن برتر با ارائه برنامه غذایی و رژیم غذایی متناسب برای هر فرد و برنامه ورزشی متناسب با ساختار بدن اشخاص ، بهترین رژیم غذایی برای کاهش سریع وزن بدون گرسنگی را در اختیار کاربران عزیز قرار می‌دهد.

در این رژیم وعده‌های غذایی شما شامل مقدار زیادی چربی از قبیل روغن زیتون، پنیر و کره است، کربوهیدرات‌های نشاسته ای مانند نان، برنج سفید و ماکارونی در آن وجود ندارد و مقدار کمی کربوهیدرات‌های مفید مانند میوه‌ها و سبزیجات در آن وجود دارد. این نوع رژیم‌های غذایی برای افرادی مناسب است که قصد دارند با قوانین ساده، خیلی سریع و بدون گرسنگی به وزن ایده آلشان برسند. 

ویژگی‎های رژیم غذایی و برنامه ورزشی کاهش وزن تیم بدن برتر

 • کاهش وزن بی خطر و پایدار
 • یادگیری برای انتخاب غذاهای سالم تر
 • برنامه‌های ورزشی برای کمک به کاهش وزن، چربی سوزی و عضله سازی
 • یادگیری مهارت‌ها برای جلوگیری از بازگشت وزن

این رژیم چگونه کار می‌کند؟

اگر با موفقیت برنامه‌ریزی کنید، بدن شما وارد مرحله‌ای می‌شود که در آن به جای قند از چربی‌های ذخیره شده به عنوان منبع انرژی در بدن استفاده می‌شود. استفاده از چربی‌ها به جای کربوهیدرات، علاوه بر اینکه باعث کاهش درصد چربی بدن می‌شود، اشتهای فرد را نیز کاهش می‌دهد.

رژیم غذایی بدن برتر

دریافت بهترین برنامه رژیم غذایی از تیم بدن برتر

مشاوره آنلاین تحت نظر تیم بدن برتر

برنامه رژیم غذایی کاهش وزن قیمت
برنامه رژیم غذایی 10 روزه کاهش وزن قطعی تا 3 کیلوگرم 30,000 تومان
برنامه رژیم غذایی 20 روزه کاهش وزن قطعی تا 4 کیلوگرم 50,000 تومان
برنامه رژیم غذایی 1 ماهه کاهش وزن قطعی تا 5 کیلوگرم 60,000 تومان

 

مشاوره اختصاصی و فردی تحت نظر تیم بدن برتر

رژیم غذایی قیمت
رژیم غذایی اختصاصی 100,000 تومان
رژیم غذایی اختصاصی + تمرینات ورزشی 150,000 تومان

 

به یاد داشته باشید و مطمئن شوید که شما یک رژیم غذایی متعادل و کامل با انواع غذاهای مختلف مصرف می‌کنید.

مشاهده کامل متن این قسمت

شما هم می توانید در مورد این پرسش خود را با ما به اشتراک بگذارید

برای ثبت پرسش خود لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شده یا روی دکمه " افزودن پرسش جدید " کلیک کنید. همچنین پرسش شما بعد از ثبت، توسط مدیریت سایت بررسی و بعد از تاییدیه مدیریت سایت، پرسش شما نمایش داده می شود.
هیچ پرسشی در رابطه با این مطرح نشده است. چنانچه پرسشی دارید، آن را با کاربران و پزشکان سایت مطرح نمایید.