انجام سونوگرافی ، رادیولوژی ، ماموگرافی با بهترین دستگاه های موجود در جهان و با تعیین وقت قبلی در این مرکز تصویربرداری قابل انجام است . آزمایشگاه دکتر گیتی همواره سعی بر این داشته تا بهترین خدمات ممکن را به مراجعه کنندگان این آزمایشگاه ارائه دهد. یکی از بهترین روش‌ها برای تشخیص بیماری روش سونوگرافی فراصوتی است ...

آزمایشگاه گیتی | مرکز تصویربرداری دکتر گیتی

استان : تهران شهر: تهرانتهران، پاسداران ، خيابان دشتستان پنجم، پلاك ۱۴۸- مرکز تصویربرداری دکترگیتی
۰۲۱-۲۲۸۵۱۷۰۳
اطلاعات ثبت نشده است
معرفی و خدمات این شرکت در یک نگاه

امکانات و خدمات مرکز تصویربرداری دکتر گیتی

در وب سایت این مرکز از قابلیت های همچون گرفتن و تعیین وقت قبلی برای کاربران فراهم شده اما متاسفانه این قابلیت امکان پذیر نبود و این بخش از وب سایت عملا کاری را انجام نداد . اما از دیگر قابلیت های این وب سایت ارائه فرم تماس با ما بود که کاربران میتوانند از طریق این فرم با مرکز تصویربرداری دکتر گیتی ارتباط برقرار کنند .

تهیه و گردآوری : سایت سلامت دکتر سوشا

منبع : مرکز تصویربرداری دکتر گیتی

بازگشت به صفحه مشاغل سلامت

مشاهده کامل متن این قسمت
معرفی امکانات و خدمات این شرکت

آزمایشگاه گیتی | مرکز تصویربرداری دکتر گیتی

انجام سونوگرافی ، رادیولوژی ، ماموگرافی با بهترین دستگاه های موجود در جهان و با تعیین وقت قبلی در این مرکز تصویربرداری قابل انجام است . آزمایشگاه دکتر گیتی همواره سعی بر این داشته تا بهترین خدمات ممکن را به مراجعه کنندگان این آزمایشگاه ارائه دهد.

سونوگرافی فراصوتی مرکز تصویربرداری دکتر گیتی

سونوگرافی فراصوتی : یکی از بهترین روش‌ها برای تشخیص بیماری روش سونوگرافی فراصوتی است. که به این روش اکو گرافی، پژواک نگاری و صوت نگاری گفته می‌شود. در روش سونوگرافی فراصوتی، بر اساس امواج فراصوت به بررسی بافت‌های زیر جلدی مانند عضلات ، مفاصل، تاندون‌ها، و اندام‌های داخلی بدن و ضایعات درون آن می‌پردازد. همچنین سونوگرافی فراصوتی کاربرد بسیار خوبی برای مادران باردار و تشخیص انواع ناهنجاری‌های جنین را دارد. از دیگر نقاط قوت سونوگرافی فراصوتی کاربردهای متفاوت آن در صنعت پزشکی است

مشاهده کامل متن این قسمت

شما هم می توانید در مورد این پرسش خود را با ما به اشتراک بگذارید

برای ثبت پرسش خود لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شده یا روی دکمه " افزودن پرسش جدید " کلیک کنید. همچنین پرسش شما بعد از ثبت، توسط مدیریت سایت بررسی و بعد از تاییدیه مدیریت سایت، پرسش شما نمایش داده می شود.
هیچ پرسشی در رابطه با این مطرح نشده است. چنانچه پرسشی دارید، آن را با کاربران و پزشکان سایت مطرح نمایید.