سلام مهمان گرامی ! به وب سایت دکتر سوشا خوش آمدید

درباره دکتر سوشا

 درباره دکتر سوشا

درباره سایت اطلاعات پزشکی و سلامت دکتر سوشا بیشتر بدانید 

سایت اطلاعات پزشکی و سلامت دکتر سوشا : در سال 1394 (روز جهانی بهداشت) با هدف طبقه بندی و ارائه اطلاعات مفید و به روز شده به بیماران ،همراهان بیمارو کلیه فعالان شبکه بهداشت و سلامت کشور آغاز به فعالیت نموده است.

سایت اطلاعات پزشکی و سلامت دکتر سوشا در تلاش است با مهیا کردن ابزارها و امکانات مناسب و موثر برای بیماران و همراهان ایشان نظیر اطلاعات جامع پزشکی، جستجوی گزینه های درمانی و به اشتراک گذاری تجربه ها، این امکان را فراهم آورد تا ایشان بتوانند تصمیمات بهتری در طی مسیر بهبودی خود اتخاذ نمایند. با توجه به فقدان چنین محیطی در حوزه سلامت به نظر می رسد این سایت دورنمای امید بخشی در جهت همیاری و رفع نیازهای بیماران با تسهیل ارتباط بیماران با یکدیگر و مراکز درمانی و پزشکان داشته باشد.
لازم به ذکر می باشد که کلمه دکتر سوشا، نام شخص حقیقی ویا هیچ مرکز درمانی مرتبط با این مجموعه نبوده و کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت آرشیدا پرشین می باشد.

بخش های سایت اطلاعات پزشکی و سلامت دکتر سوشا شامل :

جستجوی پزشک

بخش پزشکان سایت اطلاعات پزشکی و سلامت دکتر سوشا در واقع یک موتور جستجوی قوی برای یافتن پزشک مورد نظر به تفکیک تخصص، آدرس و منطقه می باشد. یعنی با داشتن نام پزشک می توانید به آدرس، تلفن و ساعت حضور پزشک در مطب دسترسی داشته باشید و همچنین می توانید در این بخش نزدیکترین پزشک به محل سکونت خود را به تفکیک تخصص و آدرس پیدا نمایید. از امکانات دیگر این بخش سیستم امتیاز دهی پزشکان بر اساس میزان رضایت بیماران از آنها می باشد که امیدواریم این امر موجب افزایش آگاهی بیماران و قدرت انتخاب بهتر و رویکرد صحیح تر پزشکان عزیز گردد.

مجله پزشکی و سلامت

زندگی در دنیای مدرن و گسترش شهر نشینی، مردم را در معرض مشکلات متعدد ذهنی و جسمی قرار می دهد. برخورداری از سلامت جسمانی و روانی در چنین محیطی مستلزم افزایش اطلاعات در خصوص سبک زندگی بهتر می باشد. در همین راستا یکی از بخش های مهم و کلیدی سایت اطلاعات پزشکی و سلامت دکتر سوشا به مجله پزشکی و سلامت اختصاص یافته است که با ارائه بروزترین اطلاعات در خصوص سلامت ذهن، تناسب اندام و تغذیه کمک شایانی به افزایش سلامتی و بهبود کیفیت زندگی می نماید. مطالب این بخش، از معتبرترین منابع حوزه سلامت ترجمه شده اند و علمی بودن و اثر گذاری آنها کاملا مورد تایید می باشد. در هر مقاله سعی شده است مطالب مفید و کاربردی که قابل اجرا در زندگی روزمره باشد ذکر گردد، نکاتی که به سادگی قابل اجرا بوده و تاثیر مفیدی در ارتقای انرژی های مثبت فرد داشته باشد.

شبکه اجتماعی سلامت

“شبکه اجتماعی” سایت اطلاعات پزشکی و سلامت دکتر سوشا با این هدف راه اندازی شد تا اجتماعی شکل بگیرد که یکی از دغدغه هایشان یافتن اطلاعات پزشکی در مسیر مبارزه خود با بیماری است. در این شبکه که در واقع یک شبکه گسترده همیاری محسوب می شود کاربران با اهدای داستان مبارزه خود با بیماری که شامل تجربیات مختلف آنها در مسیر درمان است به سایر بیمارانی که در حال طی کردن مسیر بهبودی و درمان هستند کمک می نمایند. در این شبکه کاربران قادر خواهند بود با افرادی که مبتلا به بیماری مشابه بوده اند و این مسیر را قبلا طی کرده اند ارتباط برقرار کنند و از تجربیات آنها استفاده نمایند. هدف ما آن است که بیمار در طی مسیر درمان خود احساس تنهایی نکند و خود را جدا از جامعه نبیند و بداند که افرادی هستند که این مسیر را طی کرده اند و کاملا دغدغه های آنها را داشته اند و مشکلاتشان را به خوبی درک می کنند.

اطلاعات دارو ها

یکی از ویژگی های منحصر بفرد سایت اطلاعات پزشکی و سلامت دکتر سوشا بانک جامع اطلاعات دارویی آن است که به عنوان یکی از معتبرترین و بروزترین بانک های اطلاعات دارویی موجود در بین سایت های فارسی زبان شناخته می شود. در این بخش از سایت تلاش بر این بوده است تا برای هر دارو اطلاعات مفیدی شامل معرفی دارو، نکات قبل از مصرف، عوارض جانبی، تداخل دارویی و روش نگهداری آن ارائه گردد. در اینجا تلاش گردیده ارائه موارد فوق در مورد داروهای مصرفی، موجب ارتقای سطح آگاهی هموطنان عزیز از داروها گردد. همچنین در نظر داریم با گرفتن بازخورد اطلاعات از مصرف کنندگان از جمله میزان رضایت از داروی مصرفی، عوارض احتمالی، میزان اثرگذاری و یا تفاوت انواع خارجی و ایرانی داروها اطلاعات دقیقتری در خصوص داروها در اختیار دیگر بازدیدکنندگان قرار گیرد.

فروش تجهیزات پزشکی

در این بخش از سایت اطلاعات پزشکی و سلامت دکتر سوشا تلاش نموده ایم انواع کالاهای مورد نیاز بیماران فراهم شود تا بتوانند در کمترین زمان، مناسب ترین کالای خود را به صورت اینترنتی خریداری نمایند. در بخش خرید و رزرو امکان مقایسه محصولات از شرکت های مختلف وجود دارد و کاربر می تواند با اطلاعاتی که در زیر هر محصول درج شده است با دیدی وسیعتر محصول مورد نیاز خود را تهیه نماید و نیز می توانند از خدماتی که توسط موسسات مختلف در حوزه سلامت به کاربران ارائه می گردد استفاده نمایند.

اخبار سلامت

این بخش نیز همانند بخش مجله پزشکی و سلامت شامل بروزترین اخبار در حوزه اطلاعات پزشکی و سلامت دکتر سوشا است .

اطلاعات بیماریها

این بخش نیز همانند بخش اطلاعات دارویی شامل دقیق ترین اطلاعات در زمینه دارویی بوده که از بهترین منابع ممکن این اطلاعات گردآوری شده تا نیاز کاربران را برآورده نماید .

مشاغل سلامت

در این بخش اطلاعات شرکت هایی که در بخش خدمات سلامت فعالیت دارند درج شده است. برای هر شرکت لیست کالاها و اطلاعات هر کالا در دسترس است.

بیشتر بخوانید