مشاوره پزشکی رایگان : مشاوره آنلاين پزشکی با پاسخ دهی سریع

مشاوره پزشكي آنلاين با پاسخ دهی سریع و رایگان

مشاوره پزشکی آنلاین دکتر سوشا آماده خدمت به شماست

از طریق فرم زیر سوالات خود را مطرح کنید. پاسخ در کمترین زمان برای شما ارسال خواهد شد.

  • اگر تمایلی به نوشتن نام و نام خانوادگی واقعی خود ندارید، می توانید از نام های مستعار استفاده کنید
  • از نوشتن شماره های خاموش ، قطع شده و مشکل دار خودداری کنید لذا پاسخ پزشکان برای شما، از طریق شماره شما ارسال خواهد شد.
  • لطفاً یک مقدار بین ۱ و ۱۲۰ را وارد نمایید .
  • برای دریافت مشاوره دقیق می توانید اطلاعاتی نظیر سن، جنس، علائم و نشانه ها و همچنین زمان شروع بیماری خود را بنوسید.
پرسش و پاسخ پزشکی به صورت رایگان

ما اینجاییم تا نیاز شما را برآورده کنیم

 

مشاوره پزشکی آنلاین و رایگان خدمتی دیگر از وب سایت تخصصی پزشکی و سلامت دکتر سوشا است که جهت رفع نیاز شما عزیزان و به صورت کاملا رایگان ارائه می گردد. شما در این بخش می توانید در هر ساعتی از روز و بدون نیاز به ثبت نام، سوالات خود را در فرم طراحی شده در پایین صفحه ثبت کنید. کارشناسان دکتر سوشا در کمتر از ۲۴ ساعت به سوالات شما پاسخ خواهند داد و لینک آن از طریق ایمیل یا شماره تماسی که شما در فرم وارد کرده اید، برای شما ارسال خواهد شد.

برای بهبود کیفیت در روند دریافت مشاوره پزشکی رایگان و آنلاین و عدم نیاز به ثبت مجدد، از کاربران خواهشمندیم کلیه اطلاعاتی را که به روند مشاوره کمک خواهد کرد ثبت نمایید(اطلاعاتی نظیر سن، جنس، علائم و نشانه ها، زمان شروع علائم و ..). به عنوان مثال به صورت زیر عمل کنید:

" من خانمی ۴۲ ساله هستم که از بهمن ماه سال قبل دچار استخوان دردهای شدید شدم. ولی هنوز قاعدگی بنده به طور کامل قطع نشده است. میخواستم بدانم اینها علائم یائسگی هستند؟ من کمی نگرانم و نمی دانم باید اقدام خاصی انجام بدم یا نه. لطفا منو راهنمایی کنید."

بیشتر بخوانید

سوالی دارید؟ در تلگرام پاسخ گوی شما هستیم گفتگو با کارشناس کانال دکتر سوشا